בחרו עמוד

ניתן לראות אילו טרנדים הולכים ללוות אותנו בשנת 2020/21. בניגוד לשנים קודמות, נדמה שהפעם כמעט כל מי שעובד במשרד הולך להיות חשוף לשינויים, חלקם מאוד מורגשים וחלקם מינוריים.

חברות ומעסיקים רבים כבר הבינו הקשר שבין רגשות העובד לנאמנותו לחברה והתפוקה שלו בעבודה ולכן הם מנסים לחשוב על דרכים יצירתיות לשפר את הסביבה המשרדית ולספק מתקנים ואפשרויות שעד לפני מספר שנים נחשבו לפנטזיה פרועה.

אל המגמה הזאת מתווספת המודעות לסביבה ירוקה שבכל שנה הולכת ומתעצמת כך שסביר להניח שגם לכם תהיה השנה סביבה משרדית דינמית ומעניינת. אז מה צפוי לנו? לפניכם המגמות הבולטות לשנת 2020.

שינה בעבודה

תמיד רציתם לנמנם קצת בזמן העבודה אך מעולם לא העזתם? עד לפני זמן לא רב אף אחד לא חשב שאפשר לישון במקום העבודה אך כל זה הולך להשתנות (לפחות באופן חלקי) ועוד בעידוד של החברות עצמן!

חושבים שנמנום קל בשעות העבודה יכול לעשור לכם לעבוד טוב יותר? אתם הולכים לאהוב את קפסותל השינה וכפי שניתן לראות בסרטון הבא ששודר בקשת, מדובר בתא סגור עם מיטה נוחה שמאפשר לעובד להתנתק לזמן מה מסביבת העבודה, להיטען באנרגיה חדשה ולהמשיך את העבודה ביתר שאת.

קפסולות שינה כבר נכנסו לכמה משרדים בשנת 2019 כשהצפי הוא להתרחבות התופעה – בהתחשב בכך שמשרדים רבים נוהגים להעתיק את היתרונות של המתחרים שלהם (בעיקר בענף ההייטק אך לא רק) כדי למשוך ולשמר כוח עבודה איכותי.

ציוד משרדי ידידותי לסביבה

ציוד משרדי היה וימשיך להיות אחד המרכיבים המרכזיים בכל משרד עם כי גם השנה נהיה עדים לשני טרנדים.

האחד הוא השימוש בציוד משרדי מעוצב וצבעוני והשני הוא העדפת פריטים ידידותיים לסביבה עם התגברות המודעות לנושא.

בהקשר זה ניתן להבחין שיותר חברות מעדיפות לרכוש נייר למדפסת a4 מסוגים ממוחזרים (אנו ממליצים לקרוא את המדריך לניירות למדפסת ולצילום שפרסמנו באתר טרם הרכישה) וכן לעשות שימוש במוצרים של יצרניות שמביאות את המודעות לאיכות הסביבה אל המוצרים שלהן על ידי תרומת חלק מהרווח וכמובן שימוש בחומרים מתכלים ליצור המוצרים הללו.

להוסיף צבע למשרד עם ציוד צבעוני ומעוצב

עוד בגזרת הציוד המשרדי – הזמנות אונליין

אם אתם עדיין נוהגים להתקשר לסוכן בכל פעם שאתם צריכים קלסרים או ציוד אחר, כדאי שתתקדמו.

בשנת 2020 מעט מאוד חברות ומנהלי משרדים יזמינו ציוד בדרך שהיתה מוכרת לפני עשור ועם ההתפתחות הטכנולוגית, אפליקציות ואתרים מתקדמים להזמנת ציוד משרדי וניהול ההזמנות הופכים להיות סטנדרט.

ניהול וביצוע הזמנות מהירות במערכת האתר של ‘קרביץ’

יותר עציצים

הדרך הטובה ביותר להפוך את סביבת העבודה והמשרדים הלחוצים למרגיעים יותר היא להיעזר בעציצים וצמחיה.

מדובר בעוד טרנד שימשיך ללוות אותנו גם השנה ולצד עציצים גדולים שמותאמים לתנאים המשרדיים, ימשיכו להופיע קירות שלמים של צמחיה ירוקה עם תאורה מרהיבה שיגרמו לעובדים שלכם לשכוח לכמה רגעים שהם נמצאים במשרד ברחוב סואן מוקף בניינים וכבישים.

קיר צמחים במשרד

מודעות לסביבה

המודעות לסביבה תמשיך ללוות אותנו באופן טבעי והפעם יותר מתמיד. המודעות הזאת באה לידי ביטוי במגוון רחב של פעולות – החל מהצבת פחים למחזור במתחמי העבודה, שימוש בחומרים מתכלים ואף מגדילות נתח השימוש באנרגיה מתחדשת (בעיקר בחברות הגדולות כמו אינטל, גוגל, מייקרוסופט וכו’).

משרדי העתיד
מתחמי משרדים של העתיד – יותר שטחים ירוקים ויותר שימוש באנרגיה מתחדשת

פינות מנוחה ומשקעות

לא כל העסקים מעודדים שינה (עדיין) אך כמעט כולם ממשיכים להשקיע בפינות מנוחה שחלקן יגרמו לכם לשכוח שאתם בעבודה. ספות, פופים, פרקטים, מכונות שתייה, מתחמי מזון ואפילו בריכות דגים בחלק מהמקומות כבר הפכו לסטנדרט.