בחרו עמוד

חדשנות בעסקים היא הדרך להביא להתפתחות, גדילה וצמיחה של העסק, והיא הדרך לבדל את העסק – גם אם הוא קטן או בינוני – מכל העסקים האחרים הדומים לו שנמצאים בסביבתו. חדשנות בעסקים משמעותה ליצור דבר חדש, שונה, בין אם באופן בו העסק מתנהל ובן אם במוצר אותו מייצרים ומשווקים.

איך הופכים גם עסק קטן לעסק חדשני, שונה ואחר?

כתבנו עבורכם 5 עקרונות מהותיים של כל עסק חדשני – אם תיישמו את העקרונות האלו ותתאימו אותם לעסק שלכם, אתם תראו במהירות איך העסק מתייעל ומצליח יותר!

לייעל את הפן הלוגיסטי של העסק

כבעלי עסק, אחד הדברים ששואבים הכי הרבה מהמשאב הכי חשוב שלנו – הזמן שלנו – הוא העיסוק עם כל ה"אותיות הקטנות" והפרטים הלוגיסטיים של מקום העבודה. ברגע שתייעלו את כל הצדדים הלוגיסטיים – כמו, למשל , הזמנת ציוד משרדי לעסקים מספק ציוד משרדי – יתפנה לכם הרבה זמן, אותו תוכלו לנתב לאפיקים אחרים הקשורים לאסטרטגיה, חדשנות וצמיחה.

אם נשתמש בדוגמה שנתנו, במקום להתעסק כל הזמן בהזמנת ציוד משרדי למשרד, מומלץ להיוועץ עם ספק ציוד משרדי מקצועי ויעיל, שדואג לכם לציוד משרדי לעסקים ברגע שצריך, בלי שתצטרכו להקדיש לזה יותר מדי מזמנכם. למשל, חברת קרביץ, חברה ותיקה ומקצועית לציוד משרדי לעסקים, מספקת שירות הזמנות מהיר ויעיל הכולל שירות לקוחות נרחב, שיאפשר לכם לנהל את הציוד המשרדי שלכם בלי מאמץ ומבלי לבזבז זמן.

אל תפחדו מהרעיונות הגדולים שלכם

אחרי שפיניתם לעצמכם זמן יקר עם אוטומציה ושימוש בטכנולוגיה לאפיקים שונים כמו גם להזמנת ציוד משרדי לעסקים, זה הזמן להקדיש אותו לדבר החשוב באמת – איך לחדש את העסק שלכם. העיקרון הבא מדבר על אמונה עצמית; אל תפחדו מהרעיונות הגדולים שלכם! אם יש לכם רעיון כיצד להביא את העסק שלכם למקום הרבה יותר חדשני, לכו על זה בכל הכוח והשאירו את הספק בצד.

חדשנות היא הרבה פעמים שיווק

גם אם אתם עסק די באנלי, את הבידול שלכם אתם יכולים למצוא דווקא דרך אפיקי שיווק. הדרך בה תציגו את העסק שלכם משפיעה רבות על איך הלקוחות תופסים אתכם, ולכן גם אם אתם "כמו כולם", דווקא הפרסום שלכם יכול ליצור את הייחודיות.

חדשנות שירותית

עקרון נוסף לחידוש עסק "באנלי" הוא באמצעות שירות הלקוחות. שירות הלקוחות הוא אחד החלקים הכי מהותיים של העסק, אבל הרבה עסקים נופלים דווקא בסעיף הזה. אם תשימו את הדגש על שירות לקוחות מקצועי ואיכותי, תוכלו ליצור יתרון תחרותי משמעותי, לשפר את חווית המשתמש ולהעלות את העסק שלכם כמה רמות למעלה.

ציוד משרדי בעסק קטן

חשבו תמיד על הצעד הבא

עסק צריך תמיד להתחדש. גם אם מצאתם את נקודת הבידול שלכם, היא לא תישאר שלכם לנצח, ועוד מעט תצטרכו לחשוב על הצעד הבא. לכן, תמיד חשוב לחשוב מחוץ לקופסה, לכתוב את כל הרעיונות שלכם – שרירותיים ככל שיהיו – וגם לעודד את העובדים לחשוב באופן יצירתי וחדשני!

הפכו את העסק שלכם לחדשני – אבל קודם כל, ייעלו אותו!

כמו שאמרנו, הצעד הראשון הוא לפנות זמן לחשיבה אמיתית. את הזמן הזה ניתן לפנות כאשר אתם הופכים את העסק ליעיל ומתקתק יותר, כמו למשל תוך הסתייעות בחברה לאספקת ציוד משרדי לעסקים.

חברת "קרביץ" הידועה משווקת מגוון ענק ורחב של מוצרים לעסקים שונים, שמגיעים עד אליכם למשרד באספקה מיידית וחינמית בקנייה מעל 249 ש"ח.

מוכנים לעשות את הצעד הראשון לעסק חדשני יותר? מלאו את הפרטים, והתחילו את המסע >>