בחרו עמוד

בין אם אתם מחפשים לשדרג את המשרד הנוכחי שלכם ובין אם אתם פותחים משרד חדש וזקוקים לריהוט מאפס, בחירה בריהוט משרדי – בדגש על בחירת שולחן וכסא למשרד – יכולה להיות מאתגרת. יש הרבה מאוד דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שרוכשים את הריהוט הנכון, והמדריך הבא יבהיר לכם בדיוק על מה חשוב להסתכל לפני שרוכשים ריהוט משרדי!

ייעוד הריהוט המשרדי

כשאתם מחפשים ריהוט משרדי, חשוב להבין מהו הייעוד של הריהוט הזה. האם הריהוט מיועד ללובי של החברה, האם הוא מיועד לעובדים זוטרים, למנהלים בכירים, לחדר ישיבות או לעצמאי שעובד בבית? לכל אחד מתאים ריהוט קצת שונה, ודורש מחשבה אחרת. אזור של לובי או חדר קבלה למשרד הביתי שלכם דורש כסאות נעימים או אפילו ספות; משרדים לעובדים זוטרים יכולים להסתפק בשולחנות משרדיים פשוטים, בעוד משרד למנהל צריך להיות מאוכלס בשולחן יוקרתי; וכן חדר ישיבות זקוק לשולחן מוארך וגדול. לכן, הצעד הראשון הוא להכין רשימה של כל הריהוט שאתם זקוקים לו, בהתאמה לייעודו. 

כסא משרדי

נוחות וארגונומיות

כשמדברים על בחירת כסא משרדי, זה קריטי להסתכל גם על הנוחות שלו. חשוב לבחור בכסא שמתאים למידות שלכם – לגובה ולמשקל – וכן לוודא שהוא ארגונומי ומתכוונן, כך שתוכלו להתאים אותו בדיוק למדיכתיכם. בסופו של דבר אתם תבלו את רוב היום על הכיסא המשרדי הזה, ולכן חשוב לתת תשומת לב מוגברת לבחירה בכסא משרדי. 

מידות ושטח המשרד

אל תשכחו לבדוק את המידות של הריהוט וכן למדוד את שטח המשרד שלכם. הסיבה ברורה- אתם לא רוצים למצוא את שולחן החלומות שלכם, רק כדי לגלות אחרי שהוא הגיע שהוא בכלל לא מתאים לממדי המשרד או אפילו לא נכנס בדלת…  

פונקציונליות

כשבוחרים ריהוט משרדי, אל תשכחו לחשוב גם על הפונקציונליות שלו. זה מאוד קל לבחור בשולחן משרדי או בהדום מפואר רק כי הם נראים טוב ומוסיפים טאץ' יוקרתי למשרד שלכם, אבל זה לא רעיון טוב.

הריהוט שאתם בוחרים למשרד צריך להיות פונקציונלי ולספק לכם את מה שאתם צריכים – למשל, לבחור בשולחן משרדי בלי מגירות זה כנראה לא רעיון חכם אם אתם צריכים מקום לאחסון של מסמכים, ובמהרה אתם עלולים למצוא את עצמכם עובדים מול שולחן מבולגן רק כי אין לכם מקום אחסון. בחרו בריהוט שמתאים למשרד שלכם ולצרכים שלכם, גם אם הוא לא בדיוק בטעם האידיאלי שלכם – בסוף זה ישתלם. 

עיצוב ואחידות במראה

אבל בעוד אתם בוחרים ריהוט משרדי עם פונקציונליות בראש, כן חשוב שתבחרו בריהוט שמשקף את סוג העסק שאתם מנהלים או את החברה בה אתם עובדים. אם אתם במשרה בכירה, חשוב לבחור בריהוט אלגנטי שמשקף את המעמד שלכם, ולא בריהוט "פשוט" שלא משקף את מעמדכם או את סגנון העסק.

אם אתם מנהלים משרד ביתי הקשור לתחום יצירתי, כדאי שהמשרד ישקף את היצירתיות שלכם ויראה את הסטייל האישי שלכם. כמו כן, חשוב לבחור ריהוט שמתכתב אחד עם השני, כך שהשולחן ייראה טוב עם הכיסאות, המדפים, ההדום או כל ציוד משרדי לעסקים שיש לכם במשרד. 

ריהוט משרדי מחכה לכם עכשיו בקרביץ!

בקרביץ, הרשת המובילה לציוד משרדי לעסקים ולריהוט משרדי, תוכלו למצוא מגוון גדול ומובחר של ריהוט משרדי, ואף תוכלו לרכוש ריהוט משרדי אונליין שיגיע עד אליכם במהירות. 

בקרביץ כסאות, שולחנות והדומים איכותיים ובעיצובים מגוונים, שיכולים להתאים לכל צורך. אתם מוזמנים להיכנס לקטלוג של קרביץ, לבחור את הריהוט המתאים ביותר למשרד שלכם לפי כל הפרמטרים שדיברנו עליהם, ולהתחיל לבנות את המשרד שלכם!