בחרו עמוד

העליה לכיתה א' היא מרגשת וחגיגית, אך היא דורשת גם הרבה הכנה ורכישה חדשה של ציוד לבית ספר. אז מה תלמיד בכיתה א' צריך כדי להתחיל ללמוד ולעבור את השנה הראשונה בהצלחה? המדריך הבא יבהיר לכם כל מה שחשוב לדעת! 

תיקי בית ספר

תיקי בית ספר הם ציוד שחשוב לתלמידים בכל הכיתות, אך בכיתה א' יש להם חשיבות מיוחדת – זו פעם ראשונה שרוכשים תיק גב לילד/ה, וזו בהחלט סיבה מיוחדת לחגיגה! כשבוחרים תיקי בית ספר לכיתה א' יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון: קודם כל, צריך שיהיה מקום לחפצים אישיים – בין היתר מקום לקופסת אוכל, לבקבוק מים ולכל הפרטים הקטנים של התלמיד/ה. 

סט X-BAG Trolly דולפינים נייבי

בנוסף, צריך כמובן מקום לספרים, כלי כתיבה ומחברות (בכיתה א' יש לא מעט כאלו). פרט נוסף שצריך לתת עליו את הדעת הוא ארגונומיות של התיק, וכדאי לוודא שהוא מתכוונן לגודל של התלמיד ולא יעמיס על הגוף.

מעבר לפונקציונאליות של התיק, כדאי לתת דגש גם על הנראות שלו – תלמידים בכיתה א' רוצים תיקי בית ספר מעוצבים וצבעוניים של מותגים מפורסמים כמו דיסני, חד קרן, כדורגל, הלו קיטי ועוד.

למדריך השלם לתיקי בית ספר>>>

כלי כתיבה

אחרי שמצאתם תיקי בית ספר, זה הזמן לעבור לציוד נוסף הנחוץ לתלמיד חדש בשנת הלימודים הראשונה – כמו ציוד משרדי הכולל כלי כתיבה, עטים, עפרונות, מחדדים, מחקים, סרגלים, דבק, עפרונות צבעוניים, טושים ומרקרים.

בכיתה א' תלמידים עובדים הרבה עם צבע, ציורים ואומנות, אך במקביל זו השנה בה הם לומדים לכתוב, ולכן זו שנה חשובה וכל הציוד הזה הוא מהותי עבורם.

ניתן לרכוש גם עזרים נוספים, כמו מחזיק עיפרון אורטופדי שמאפשר אחיזה נוחה, בריאה ונכונה יותר בשנים בהן לומדים לכתוב, וכן נשכני סיליקון לעיפרון לילדים עם קשיים בויסות החושי. 

קלמרים

את כל כלי הכתיבה שעכשיו מנינו צריך לשים איפשהו – בקלמר כמובן. לכן, עוד ציוד לבית ספר שחשוב לרכוש הוא קלמר. קלמר לכיתה א' זקוק למקום לכל כלי הכתיבה הרבים שדיברנו עליהם, ולכן מומלץ לרכוש קלמר גדול עם מספר תאים המאפשר גם חלוקה ברורה עבור הילדים.

קלמר אדידס 2 תאים

בשנים הבאות, כשכלי כתיבה מצטמצמים, ניתן לעבור לקלמר עם תא אחד. גם כאן, כמו בתיקי בית ספר, אפשר למצוא קלמרים צבעוניים ופונקציונליים של מותגים האהובים על ידי ילדים. 

לכל הקלמרים באתר קרביץ>>>

קלסרים ומחברות

יש לרכוש גם ציוד כמו קלסרים ומחברות לפי המקצועות השונים שהתלמיד לומד בהתאם לדרישות בית הספר. פעמים רבות יש צורך במחברת למידה חכמה או מחברת גאונית המתאימה לתלמידים בכיתה א' ומסייעת להם בלימוד הבסיסי של כתיבה ומספרים. 

מדפסות

בכיתה א' התלמידים נדרשים להדפיס לא מעט דפים ועזרים ללימודים, ולכן כדאי להצטייד גם במדפסת. כדאי לבחור במדפסת איכותית של מותג מוביל כמו, PANTUM או BROTHER, כזאת שתלווה את התלמיד גם בשנים הבאות ולמעשה בכל שנות בית הספר שלו.

לכל המדפסות באתר קרביץ>>>

כסא ושולחן לתלמיד 

עוד ציוד שחשוב לתלמיד בכיתה א' הוא כסא איכותי בבית. עכשיו, כשהילד שלכם מתחיל את שנת בית הספר הראשונה שלו, הוא עתיד לשבת לא מעט על הכסא בבית ולעבוד על שיעורי הבית שלו ועל העבודות השונות. לכן, זה זמן מצוין לרכוש כסא אורטופדי וארגונומי שכיף ללמוד איתו בבית. 

ציוד לבית ספר לכיתה א' מחכה לכם בקרביץ!

כל הציוד המיוחד לתלמידי כיתה א' מחכה לכם עכשיו ברשת קרביץ, הרשת המובילה בישראל למוצרי חזרה לבית הספר!

מתיקי בית ספר, דרך ציוד משרדי ועד כסא ומדפסות, כל המוצרים מחכים לכם עכשיו באתר באספקה מהירה עד אליכם הביתה!