בחרו עמוד

בעלי עסקים? עובדים במשרד? אתם מוצאים את עצמכם הולכים לאיבוד בין כל החפצים הקטנים, הציוד המשרדי, הסיכות והנעצים, ומחפשים פיתרון לתיוג וסידור החפצים? אז הכירו את הפיתרון האולטימטיבי – שקית פסגור.

שקית פסגור היא מוצר מדהים עבור אנשים פרטיים ובעלי עסקים שמחפשים דרך נוחה, ידידותית לסביבה וחסכונית לשמור על סדר וארגון במשרד ובבית. מדובר על שקיות אחסון עם סגירה זכר ונקבה בפתח העליון, כך שניתן לאטום אותן בקלות וכך לשמור על החפצים מבלי לחשוש שיפלו או ייזנקו. 

השקיות האלו נחשבות פופולריות מאוד לשימוש ביתי ומשרדי, שכן לשקית פסגור הרבה מאוד יתרונות מדהימים לבעלי עסקים. הנה החמישה העיקריים שבהם! 

איכות אטימה של השקית

אחד היתרונות הבולטים של שקית פסגור הוא האפשרות לאטום אותה בקלות ובלי מאמץ. בניגוד לשקיות סנדוויץ' רגילות, השקית הזו נאטמת באמצעות סגירת זכר ונקבה בפתח העליון ומאפשרת אטימה מלאה, בלי לחשוש מפתיחה. 

שקית כזו גם מאפשרת שמירה על אוכל וטריותו במקרר, וגם, כמובן, מאפשרת איחסון של חפצים קטנים מבלי לחשוש שיפלו ויתפזרו ומבלי שייכנס אבק, לכלוך, לחות וכו', כך שהמוצרים יישארו נקיים וללא נזק. הסגירה והפתיחה נעשים בקלות – באמצעות הפעלת לחץ קל על החלק העליון של השקית ושחרורו.

חוזק השקית

יתרון נוסף של שקיות איחסון פסגור הוא העובדה שהן עבות וחזקות. לא מדובר על שקיות ניילון דקות שנקרעות במהרה, אלא על שקיות חזקות ואיכותיות, ולכן גם כאלו שנשארות תקופה ארוכה ולא נהרסות – כך שניתן להשתמש בהן שוב ושוב. כמו כן, ניתן לאחסן בהן גם חפצים כבדים יחסית, והן עדיין יעמדו בכך בלי בעיה. 

גדלים שונים

שקית פסגור מגיעה בגדלים שונים, כך שאפשר למצוא שקית ייעודית לכל סוג של ציוד שאתם מחפשים לסדר או לתייק. אפשר למצוא שקיות גדולות יחסית, ועד שקיות קטנות במיוחד שיאפשרו אחסון של ציוד קטן כמו סיכות או נעצים. כך ניתן להתאים שקית לכל סוג של ציוד ולשמור עוד יותר על הסדר והארגון במשרד.

שקיות פסגור בקרביץ

שקית ידידותית לסביבה

שקיות פסגור נחשבות שקיות ידידותיות לסביבה, מהסיבה הפשוטה שניתן להשתמש בהן שוב ושוב, ולמעשה למחזר אותן בעת הצורך כדי לאחסן חפצים אחרים. 

כמו שכבר הצגנו, מדובר על שקיות עבות וחזקות שלא נהרסות מהר, ולכן הן נחשבות עמידות וידידותיות לסביבה. בהמשך לזה, מדובר גם על פתרון חסכוני – שכן לא תצטרכו לרכוש את השקיות שוב ושוב, והן יספיקו לכם לתקופה ארוכה. 

שימושיות ויעילות בפסגור

לשקית פסגור יש שימוש רב – אפשר לאחסן בה אינסוף דברים, חפצים וציוד משרדי אחר, והיא גם מתאימה לאחסון של אוכל במקרר, לאחסון של מוצרי טואלטיקה (למשל, לפני נסיעה לחופשה), תכשיטים, מוצרי יצירה כמו חרוזים וכפתורים, ולמעשה לאחסון של כל דבר שאתם זקוקים שיהיה בשקית אטומה! 

שקית פסגור לאיחסון מחכה לכם בקרביץ!

החלטתם להתחיל לסדר את המשרד באמצעות שקיות פסגור? כדאי שתדעו שבקרביץ מחכות לכם שקיות פסגור שקופות בגדלים שונים ומגוונים! 

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של קרביץ, לגלוש בין האופציות השונות ולהזמין שקיות פסגור שיגיעו עד אליכם במשלוח מהיר.

קרביץ היא רשת הציוד המשרדי הגדולה והאהובה בישראל, ובאתר האונליין של קרביץ אפשר למצוא כל מה שעסק צריך כדי לשמור על הסדר – משקית אחסון ואפשרויות איחסון אחרות, דרך ציוד לתיוק, גניזה ואריזה של ציוד משרדי, וכל זה לצד מגוון ענק של מוצרי משרד אחרים שמגיעים עד פתח העסק במחיר משתלם!