בחרו עמוד

גיימינג הוא אחד התחביבים הכי מהנים של ימינו, ואפשר לבלות שעות במשחק מול המחשב או הקונסולה, לבד או עם חברים, ולהיכנס לעולמות חדשים ושונים.

אם אתם גיימרים מתחילים, אתם בטח יודעים שצריך יותר ממחשב או מקונסולה כדי להיכנס לעניינים; כדי לשפר את החוויה, לחזק כל מימד במשחק ועל הדרך גם לשמור על הבריאות, ישנו ציוד גיימרים נחוץ שיאפשר לכם להיכנס לעולם הגיימרים בצורה חלקה והטובה ביותר!

מכסא גיימרים, דרך מקלדת מותאמת ועד אוזניות – כל מה שאתם צריכים כדי להיות גיימרים אמיתיים

כסא גיימרים

כסא גיימרים הוא מהציוד החשוב ביותר שיש לגיימרים, בעיקר כי הוא שומר על בריאות הגב. מומלץ מאוד שכסא גיימרים יהיה כסא ארגונומי, מתאים לאנשים שיושבים שעות מול המסך מדי יום; כסא כזה מגיע עם ריפוד מיוחד וארגונומי והוא בעל מבנה מותאם לגוף.

כיסא גיימינג שחור כחול - Combat

הוא מאפשר ישיבה ויציבה נכונה וכך מונע כאבי גב וצוואר ומפחית לחצים על הגוף והגב התחתון.

אם יש ציוד שכל גיימר צריך הוא ללא ספק כסא גיימרים איכותי המותאם לכם ולגופכם! כסא גיימרים מגיע גם, לרוב, בצבעים מגוונים ובעיצוב מיוחד.

מקלדת מותאמת

מעבר לכסא גיימרים, ציוד נחוץ נוסף לגיימרים הוא מקלדת מותאמת לגיימרים. כדי להגביר את המהירות שלכם במשחק אתם צריכים מקלדת שימושית ויעילה המותאמת לכם – מקלדת כזו היא מקלדת מכנית, שמאפשרת לגיימר ללחוץ על מספר מקשים בו זמנית, ולעשות זאת ביעילות ובמהירות.

בחלק מהמשחקים יש צורך במקשים ספציפיים או בשילוב בין מקשים כדי להגביר את רמות הביצוע בזמן המשחק, בעיקר כשמדובר על משחק אינטנסיבי ומשחקי לחימה הדורשים תגובות מהירות – המקלדות המכניות נועדו להפוך את התהליך לנוח במיוחד וכן הן מאוד עמידות.

עכבר ופד לעכבר

לעכבר המותאם לגיימרים יש כמה פיצ'רים חשובים. עכברים לגיימרים הם עכברים שמיוצרים מחומרים איכותיים, עם ריפוד מוגבר לנוחות ולמניעת כאבים ודלקות בפרק כף היד, וכן הם מגיעים עם 5-6 לחצנים שיאפשרו לכם להגדיר מקשים ספציפיים לצרכי המשחק שלכם.

עכבר גיימינג חוטי לבן -LOGITECH G102 LIGHTSYNC

ציוד נחוץ נוסף הוא פד לעכבר; פד לעכבר ממזער את נקודות החיכוך שיכולות להאט את התנועה והמהירות במשחק. מומלץ לבחור בפד גדול במיוחד כדי לאפשר תנועה חופשית.

אוזניות

כדי לחוות עד הסוף את חווית המשחק, אתם מוכרחים להצטייד גם באוזניות איכותיות, שיאפשרו לכם לחוות את האפקטים הקוליים בצורה העוצמתית ביותר (וכן גם כדי לרחם קצת על בני הבית הנוספים, שאולי פחות מעוניינים בצלילי מלחמה ברקע!).

כמו כן, הרבה משחקים היום הם משחקים מול חברי צוות נוספים, ולכן יש צורך באוזניות שמגיעות גם עם מיקרופון לניהול שיחות חלק. מומלץ לבחור באוזניות איכותיות עם סאונד עוצמתי וקריספי, שכאילו ממש ישגרו אתכם לעולם המשחק וישכיחו מכם את המציאות מסביב!

ציוד גיימרים מקיף למתחילים ומתקדמים מחכה לכם בקרביץ

לציוד גיימרים יש יתרונות רבים על פני ציוד משרדי או ביתי רגיל – ציוד כזה מיועד לצרכים הספציפיים של הגיימר ולצורך שלו במהירות תגובה גבוהה, בנוחות מקסימלית ובפיצ'רים נרחבים לשדרוג המשחק.

רשת קרביץ מדפסות וציוד משרדי היא רשת אהובה ומוכרת, עם מוניטין ארוך שנים. הרשת משווקת גם ציוד מקיף לגיימרים שמחכה לכם באתר – מכסא גיימרים, דרך מקלדות, עכברים, אוזניות, קונסולות וכמובן מגוון עצום של משחקים. כל הציוד יגיע עד אליכם במשלוח מהיר!