בחרו עמוד

אם אתם תלמידי תיכון או סטודנטים, כנראה שתיק גב עם תא ללפטופ הוא חלק בלתי נפרד מרשימת הציוד שלכם, שכן המחשב שלכם צריך להגיע אתכם לכל מקום.

איך תבחרו את תיק הגב האולטימטיבי שמגיע עם מקום של מלכים עבור המחשב היקר שלכם, ומה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים תיק חדש?

5 הטיפים הבאים יעזרו לכם במשימה!

בראש הרשימה: תא ייעודי למחשב

כשאתם בוחרים תיק למחשב נייד, בראש ובראשונה וודאו שיש לו מקום למחשב. תא ייעודי למחשב נייד הוא חשוב מאוד, שכן לרוב מדובר על תא מרופד שלעתים אף מגיע עם רוכסן. התא הזה, מעבר לזה שהוא מפריד בין המחשב שלכם לבין ציוד אחר (שזה תמיד טוב, כי אוכל, עטים וציוד אחר של תלמידי תיכון או סטודנטים יכול ללכלך או סתם להפריע למחשב שלכם!) תא מרופד מגן על המחשב מפני נפילות ושריטות. לכן, כשאתם מחפשים תיק, תמיד בחרו תיק שיש בו תא ייעודי למחשב.

תיק עמיד למים

כשבוחרים תיק למחשב נייד, כנראה שהציוד החשוב ביותר שיהיה בו הוא בדיוק זה – הלפטופ שלכם. והאיום הכי גדול של מחשב נייד הוא כמובן מים שיגיעו למחשב ויהרסו אותו. בין אם מדובר על מים שנשפכו מבקבוק או מבול באמצע החורף, אתם צריכים שהתיק יהיה עמיד למים ככל האפשר כדי לשמור על המחשב שלכם מהסכנה הזו! לכן, העדיפו תמיד תיק גב מחומר עמיד למים הכולל בידוד מפני מים.

התאימו את התיק לגודל המחשב

מחשבים באים בגדלים שונים – ניתן למצוא מחשב עם מסך בגודל קטן של 12 אינץ' לצד מחשב עם מסך גדול יחסית של 15' אינץ ואפילו 17' אינץ. לכן, כשאתם בוחרים תיק למחשב נייד, אם מוכרחים לוודא שגודל התא הייעודי למחשב מותאם לגודל המחשב שלכם! אם המחשב שלכם גדול, עליכם לבדוק כמובן שהוא מתאים בתוך התיק, ואם המחשב שלכם קטן באופן משמעותי, עדיף ללכת על תא קטן יחסית, שיחזיק את המחשב במקום והוא לא "יטבע" בו.

חשבו על סוג התיק

ישנם כמה סוגים של תיקי גב ללפטופים – יש תיק גב רגיל כמו שאנחנו מכירים, לעומת תיק שהוא "טרולי" עם גלגלים. אתם צריכים לחשוב על הצרכים שלכם ומה חשוב לכם; אם יש לכם מחשב גדול וכבד במיוחד, אם אתם צריכים לסחוב עליכם את המחשב שעות ארוכות וימים שלמים או שיש לכם בעיות גב כאלו ואחרות, עדיף ללכת על תיק המשלב טרולי, כך שתוכלו להסיר מעליכם את המשקל מפעם לפעם. לעומת זאת, אם המחשב שלכם לא כל כך כבד או שאתם לא צריכים לסחוב אותו הרבה על הגב, אפשר להישאר עם תיק גב רגיל – אך מומלץ לבחור בתיק מסיבי, מרופד ואיכותי שיוכל להחזיק את המחשב שלכם בביטחון.

חשבו גם על הסטייל

כמו תמיד, אל תשכחו גם את הסטייל, האופנתיות והצבעוניות כשאתם בוחרים תיק למחשב נייד! היום כבר מרבית התיקים מגיעים עם תא ייעודי, מהסיבה הפשוטה שהמחשב של אנשים רבים הולך איתם לכל מקום. לכן, אפשר היום למצוא מגוון עיצובי גדול, בכל הצבעים ובכל הדוגמאות, וכשאתם בוחרים תיק חדש כדאי לקחת גם את העיצוב בחשבון!

תיק מעטפה למחשב נייד

מחפשים תיק עם תא למחשב? תמצאו אותו ב"קרביץ"!

ברשת קרביץ תמצאו מגוון עצום של תיקי גב של המותגים המובילים ביותר בשוק הבינלאומי, כמו אדידס, הרשל, וואנס, אאוטדור ועוד!

כל התיקים איכותיים, עמידים ומותאמים לתלמידים. אתם מוזמנים להציץ בקטלוג באתר ולהזמין ישירות את התיק הבא שלכם, שיגיע עד הבית!

לכל התיקים למחשב נייד באתר קרביץ>>>