בחרו עמוד

חברות הייטק וסטארט-אפים זקוקים לציוד משרדי חיוני ונקודתי שיאפשר את התפקוד השוטף של החברה ואת פעילותה היומיומית. אם אתם אחראים על הזמנת ציוד וריהוט משרדי לחברת ההייטק שלכם, הנה עשרה פריטים שאסור לכם לפספס בהזמנה הבאה: 

  1. כיסא גיימרים

כיסא גיימרים הוא ריהוט משרדי הכרחי לחברות הייטק. במשרדי הייטק, כידוע, יושבים זמן ממושך מול המחשב, ולעתים ימים שלמים ורצופים. כסא גיימר איכותי הוא כסא ארגונומי ונוח, שמתכווננן לגוף העובד ומאפשר ישיבה נוחה ובריאותית לאורך היום, ולכן תורם משמעותית לרווחת העובד ואף לרווח החברה.

לכן, מדובר על ציוד משרדי לחברות הייטק שהוא קריטי.

  1. מחשבים מתקדמים

כמובן, המחשב הוא החבר הכי טוב של כל עובד הייטק, ומחשבים מתקדמים הם חלק קריטי מציוד משרדי לחברות הייטק. חשוב לבחור במחשבים שמותאמים לצרכי החברה, מחשבים איכותיים שיריצו באופן קל, מהיר וחלק את כל התכונות השונות בעזרתן עובדים ביומיום. 

  1. קונסולות משחק

חברות הייטק ידועות בהטבות שהן מציעות לעובדים, והטבה שאפשר למצוא כמעט בכל חברת הייטק שמכבדת את עצמה היא חדר עם קונסולות משחק. אמנם לא מדובר על ציוד משרדי הכרחי או קריטי, אך על ציוד שמאפשר לעובדים לקחת רגע הפסקה ומנוחה, וזה לא פחות חשוב.

  1. תיק לפטופ

כיוון והרבה עובדי הייטק משלבים בין עבודה מהבית לבין עבודה במשרד, תיק לפטופ הוא חלק חשוב מציוד משרדי לחברות הייטק. תיק לפטופ יאפשר לעובדים לקחת בצורה בטיחותית ונוחה את המחשב מהמשרד לבית ומהבית למשרד. חשוב לבחור בתיק איכותי, בטיחותי ועמיד עבור העובדים.

  1. מדפסת לייזר 

מדפסת לייזר מהירה ונוחה יכולה לתרום משמעותית לתפקוד השוטף של חברת הייטק – או כל חברה, לצורך העניין – והיא מאפשרת הדפסה מהירה ואיכותית של חומרים ופריטי מידע שונים, לצורך הניהול השוטף של החברה.

  1. מסכים עם רזולוציה גבוהה

מסכים בעלי רזולוציה גבוהה הם ציוד משרדי חשוב להייטק, בעיקר אם חברת ההייטק עובדת עם תוכנות גרפיקה מתקדמות שדורשות איכות גבוהה מאוד של תצוגה.

  1. עכברים ארגונומיים

כפי שציינו, עובדי הייטק עובדים שעות ארוכות מול המחשב, ולכן זקוקים לעכברים אלחוטיים ארגונומיים נוחים. עבודה עם עכברים שאינם מותאמים יכולה לגרום לבעיות ודלקות בפרק כף היד ולקשיים בזמן העבודה, ולכן חשוב לרכוש עבור עובדי הייטק עכברים המותאמים לכף ידם, במטרה לשמור על בריאותם ולמנוע נזקים מיותרים.

  1. כוננים קשיחים

כוננים קשיחים חיצוניים הם חשובים כמעט עבור כל חברת הייטק, ומאפשרים לשמור מידע קריטי וכך גם לשמור גיבוי של פריטי מידע חשובים. 

  1. מקרנים

חברות הייטק עובדות לא פעם עם חברות בחו"ל, וחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת – בעיקר עכשיו, בעקבות הקורונה – הוא שיחות ועידה מרובות משתתפים וניהול ישיבות מרחוק. לכן, חברות הייטק רבות זקוקות לציוד משרדי כמו מקרנים ואמצעי תקשורת נוספים, כדי לדאוג לניהול השוטף של ישיבות מעין אלו, וכן עבור העברת מצגות.

  1. ציוד משרדי "רגיל"

מעבר לכל הציוד המשרדי שדיברנו עליו שנדרש באופן נקודתי בחברות הייטק, כל משרד זקוק גם לציוד משרדי מתכלה רגיל, כמו עטים, דפים, מוצרי נייר, דבקים, כלי כתיבה, מוצרי תיוק, חוצצים, תיקיות וכדומה. לכן, ברשימת הציוד שלכם, אל תשכחו גם את הציוד היומיומי אך החשוב הזה.

ציוד משרדי להייטק מחכה לכם עכשיו בקרביץ

בקרביץ, רשת ציוד משרדי לעסקים המובילה והוותיקה בישראל, מחכות לכם מחלקות שלמות המוקדשות לציוד משרדי לחברות ומשרדי הייטק, הכוללות ציוד שהכרחי הן למשרד והן לתפקוד היעיל של העובדים. 

אנחנו מזמינים אתכם לבחון עכשיו את הציוד המשרדי של קרביץ, ולהזמין את הציוד שיגיע עד למשרד ההייטק שלכם באספקה מהירה!