בחרו עמוד

אם אתם בעלי עסקים קטנים ובינוניים או עצמאים שעובדים מהבית, אתם בטח זקוקים למדפסת כדי להדפיס מדי פעם – בין אם כדי להדפיס הזמנות, קבלות, חומרים שיווקיים, הצעות מחיר ועוד ועוד.

הבחירה במדפסת לעסק שלכם צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם, כאשר יש שני סוגים של מדפסות: מדפסת הזרקת דיו ומדפסת לייזר. מדפסות דיו עושות שימוש במחסניות של דיו, כאשר בעת הדפסה הדיו "מוזרק" לדף באמצעות מזרקי דיו שנמצאים במדפסת. 

למדפסת הזרקת דיו יש הרבה מאוד יתרונות לבעלי עסקים קטנים, וזו המדפסת שכדאי לכם לשקול. למה? הנה כמה סיבות מצוינות למה כדאי לכם לרכוש מדפסת הזרקת דיו לעסק שלכם!

התחלת הדפסה מיידית

אחד היתרונות החשובים הוא שמדפסת הזרקת דיו לא זקוקה לזמן "להתעורר", כלומר, אין צורך לחמם את המדפסת לפני ההדפסה ולכן ברגע שאתם מדליקים את המדפסת היא מתחילה לעבוד מיד ולהדפיס במהירות.

גודל

מדפסת דיו היא קטנה יחסית למדפסות אחרות וזקוקה להרבה פחות מקום. מדובר על מדפסת קומפקטית ואם המשרד שלכם קטן או שאתם לא מעוניינים במכשיר גדול בחדר, מדפסת דיו היא פתרון מצוין. 

כמו כן, כיוון והמדפסות האלו קטנות, הן גם בדרך כלל קלות משקל וקל מאוד להעביר אותן ממקום למקום, מה שעושה אותן ניידות לחלוטין.

מחיר התחלתי נמוך

המחיר ההתחלתי של מדפסת הזרקת דיו נמוך מאוד בהשוואה למדפסת לייזר, וגם המדפסות הזולות ביותר יכולות להפיק תמונות באיכות גבוהה. גם מדפסת שהיא מולטי-פונקציונלית יכולה לעלות לכם פחות ממדפסת לייזר, ולכן אם המחיר משחק עבורכם תפקיד חשוב, מדפסת הזרקת דיו היא אופציה מצוינת, אמינה ויעילה.

איכות הדפסה גבוהה

 במחסניות דיו יש פיגמנטים איכותיים מאוד, ולכן הן מספקות איכות תמונה וטקסט טובות. בזכות הטכנולוגיה שדואגת גם לפרטים הקטנים והמדויקים ביותר ויוצרת תמונה חלקה, מדפסות דיו הפכו לבחירה הראשונה למי שמחפש הדפסת תמונות ברזולוציה גבוהה. 

שקט

מדפסת דיו נחשבת למדפסת שקטה מאוד בזמן ההפעלה, שלא תפריע ותרעיש במקום העבודה ולא תייצר רעשים כבדים – מה שמוסיף עוד יתרון נחמד וחשוב לרשימת היתרונות הארוכה שלה!

פיצ'רים נוספים במדפסות הזרקת דיו:

מעבר לכל היתרונות הנ"ל, שתקפות לכל מדפסות הדיו, יש פיצ'רים נוספים שתמצאו בחלק ממדפסות הדיו. אלו הפיצ'רים שכדאי לכם לשקול:הדפסה על חומרים שונים – אחד היתרונות של מדפסת דיו הוא האפשרות של חלק מהמדפסות האלו להדפיס על חומרים שונים – למשל, דפי כרומו, בדים, שילוט ועוד. כמובן, אם יש לכם צורך בהדפסה על חומרים ייחודים, כדאי לוודא שהמדפסת אכן יודעת להתמודד איתם. 

בקרה נוחה ומפורטת – חלק מהמדפסות מגיעות עם לוח בקרה אינטואטיבי, נוח ומפורט, כך שתוכלו להגדיר את ההדפסה בקלות.

תמיכה ב-WiFi – חלק מהמדפסות מגיעות עם תמיכה ב-Wifi כך שתוכלו להדפיס גם מרחוק ודרך הרשת, וכן לחבר את המדפסת למכשירים שלכם (סמארטפון, טאבלט, מחשב). 

סורק ופקס – אם אתם זקוקים לזה, ישנן מדפסות המשלבות גם סורק ופקס, כך שתוכלו להנות ממוצר משולש ואיכותי לעסק שלכם.

מדפסות הזרקת דיו בקרביץ!

אם אתם מחפשים מדפסת דיו לעסק שלכם, בקרביץ, הרשת המובילה והאהובה לציוד משרדי וטכנולוגי אתם תמצאו את מבוקשכם. 

בקרביץ מגוון של מדפסות הזרקת דיו של מותגים מוכרים ואיכותיים (כמו HP), לצד מדפסות לייזר, מדפסות משולבות, אלחוטיות ומדפסות לבית או לעסק. כמו כן, בקרביץ תמצאו עולם של מוצרים משלימים למדפסות. 

אם אתם זקוקים למדפסת עבור העסק שלכם, קרביץ משווקת ישירות לבעלי עסקים עד פתח בית העסק ובמחירים משתלמים!