בחרו עמוד

יש לכם עסק קטן או בינוני, אתם עובדים עצמאיים או עובדים מהבית? אתם זקוקים להדפסה של טקסטים רבים ובמהירות? כנראה שאתם זקוקים למדפסת לייזר משולבת, מדפסת איכותית, מהירה, יעילה ואמינה שתספק את כל צרכי ההדפסה המשרדית שלכם ביומיום!

הסיבה שמדפסת לייזר משולבת היא אידיאלית לעסקים עם צרכי מדפסת רבים נובעת מכמה סיבות עיקריות, שכדאי להכיר.

אלו היתרונות של מדפסת לייזר משולבת:

מהירות עבודה גבוהה

היתרון המרכזי של מדפסת לייזר משולבת הוא המהירות שלה וההתאמה שלה לצרכי הדפסה גבוהים. מדפסת לייזר ידועה בכוח עבודה יעיל ומהיר, שמאפשר הדפסה של דפים רבים בזמן קצרצר. 

קרן הלייזר זזה במהירות גבוהה ולכן עובדת הרבה יותר מהר מסוגי מדפסות אחרים, מה שתורם ליעילות ולפרודקטיביות במקום העבודה. המהירות לא פוגעת בביצועים, ומדפסת לייזר עובדת ללא באגים וללא תקיעות, מה שאידיאלי בעיקר למשרדים הזקוקים לנפח הדפסה גובה!

אמינה לאורך זמן

על אף שמדובר על מכשיר מכני, מדובר על מכשיר עמיד ואמין מאוד. המדפסת הזו עובדת באמצעות טונר, שלא מתייבש ולא מתאדה;  טונר עמיד לאורך זמן ולרוב יכול להדפיס בין 1500-60,000 עמודים ללא כל בעיה! כמו כן, אם תתחזקו את המדפסת בצורה נאותה ולא תזניחו אותה, היא יכולה להישאר לצידכם במשך שנים ארוכות.

מחיר כולל

המחיר ההתחלתי של מדפסת לייזר הוא לרוב גבוה יותר מסוגי מדפסות אחרים, אך אם מסתכלים על התמונה הגדולה, מבינים שמדפסת לייזר יכולה להדפיס יותר דפים במחיר זול יותר – שכן אין שימוש במחסניות דיו, אלא בטונרים שיכולים להדפיס יותר דפים באותו מחיר. 

לכן, אם אתם מתכוונים להשתמש במדפסת ללא הפסקה ועבור נפחי הדפסה גבוהים, המחיר הכולל שתשלמו יהיה זול יותר.

איכות

בכל הנוגע לחדות ואיכות של טקסט, מדפסת לייזר משולבת היא כנראה המנצחת בקטגוריה. טקסטים נראים בצורה חדה ומדויקת כשהם מודפסים במדפסת לייזר, לרוב בזכות השימוש בטכנולוגיית הלייזר שמטמיעה את הטונר לתוך הדף בצורה ישירה. כמו כן, אתם לא תסבלו ממריחות של דיו על הדף!

שקט

רוב הזמן וברוב המכשירים, מדפסת לייזר לא מפיקה רעש, או מפיקה רעש רק לעתים רחוקות ובמקרים מסוימים וספציפיים. סביבת העבודה שלכם לא תפגע מהרעש שמפיקה המדפסת, ואם שקט הוא חשוב בסביבת העבודה שלכם, זהו יתרון חשוב!

פיצ'רים נוספים במדפסת לייזר 

מעבר לכל היתרונות החשובים הנ"ל, יש עוד כמה פיצ'רים שכדאי לכם לחפש במדפסת הלייזר שלכם, שיכולים לייעל ולהפוך את העבודה לפשוטה יותר. בין הפיצ'רים האלו:

בקרה נוחה – חפשו מדפסת עם בקרה נוחה, מתקדמת ואינטואיטיבית, שתעזור לכם להתנהל מול המדפסת בקלות ובלי מאמץ.

כרטיס רשת אלחוטי – מדפסת עם כרטיס רשת אלחוטי תייתר את הכבלים על השולחן, וכן גם תאפשר להתחבר באמצעות Wifi ולהעביר להדפסה באופן אלחוטי גם דרך הטלפון או הטאבלט. 

מדפסת לייזר משולבת – מדפסת לייזר משולבת כוללת גם סורק ופקס, וכך יכולה לעזור לכם לנהל את כל הפונקציות המשרדיות דרך מכשיר אחד מתקדם ונוח. 

מדפסות לייזר איכותיות מחכות לכם בקרביץ!

קרביץ היא הרשת המובילה והותיקה של מוצרים למשרד וציוד טכנולוגי. בקרביץ תמצאו מדפסת לייזר משולבת של היצרניות המובילות בעולם (למשל, מדפסת לייזר HP). באתר של קרביץ תוכלו למצוא מדפסת לייזר משולבת, מדפסות דיו, מדפסות אלחוטיות וכן מדפסות המיועדות לבתים או לעסקים. כמו כן, בקרביץ עולם שלם של מוצרים משלימים למדפסות, כמו טונרים ודיו!

קרביץ משווקת ישירות לבעלי העסק עד לפתח העסק ובמחירים משתלמים – זה הזמן שלכם לבדוק את הקטלוג האינטרנטי של קרביץ ולמצוא את המדפסת הבאה שלכם!