בחרו עמוד

כשחושבים על תיקי גב, הרבה פעמים חושבים באופן אוטומטי על תיקי ג'נספורט (jansport) וזה לא סתם – ג'נספורט קנו את שמם כמובילים בעולם תיקי הגב בכל העולם!

המותג האמריקאי שהוקם בשנת 1967 הוא אחד המותגים המוכרים והאהובים ביותר, וידוע באיכות ובאמינות שלו בקטגוריית תיקי הגב. אם אתם מחפשים תיק גב חדש, אין ספק שאתם צריכים לשקול את תיקי ג'נספורט.

10 יתרונות של תיקי ג'נספורט (jansport)

לתיקי ג'נספורט (jansport) יש אינסוף יתרונות, אבל הנה רשימה ממוקדת של 10 היתרונות המרכזיים של תיקי הגב האלו:

  1. איכות – בראש ובראשונה, מדובר על תיקים איכותיים, אמינים ועמידים עם תפירה מדויקת וחומרים איכותיים שמאפשרים שימוש יומיומי בלי הפחד משחיקה.
  2. נוחות – התיקים של ג'נספורט הם תיקים נוחים מאוד. אפשר ללכת איתם זמן ממושך בנוחות, גם אם שמים בהם משקל רב.
  3. חשיבה על הלקוחות – ג'נספורט שמים מול עיניהם את הלקוחות, וחושבים עליהם עד הפרטים הקטנים ביותר ועבור כל הצרכים – מתיקי גב לחזרה לבית ספר ועד תיקים עבור פעילויות ספורטיביות כמו טיולים וקמפינג.
  4. אופנתיות וצבעוניות תיקי ג'נספורט הם תיקים טרנדיים ועיצוביים, וכשבוחרים בתיקי ג'נספורט (jansport) אתם יכולים להיות בטוחים שאתם משדרים סטייל ויוקרתיות.
  5. בריאות – ג'נספורט שמים את בריאות הלקוחות בראש סדר העדיפויות, ולכן התיקים הם תיקים נוחים, עם כתפיות מרופדות, חלוקת עומס נכונה ונוחות מקסימלית.
  6. מחשב נייד אם אם צריכים תיקים למחשב נייד, חלק גדול מתיקי ג'נספורט כוללים תא ייעודי למחשב נייד המאפשר נשיאה נוחה ובטוחה של המחשב היקר.
  7. גדלים – התיקים של ג'נספורט מגיעים במגוון גדלים כך שכל אחד יכול למצוא את התיק הנוח ביותר עבורו, בין אם הוא מחפש תיק חזרה לבית ספר, תיק קטן ויומיומי, תיק עבור טיול וכדומה.
  8. קלאסיות אין ספק שמדובר על תיקי הגב הקלאסיים ביותר, ששומרים במשך שנים על המוניטין הטוב שלהם. אי אפשר לטעות כשבוחרים תיק של ג'נספורט.
  9. התאמה לגוף – התיקים של ג'נספורט מאפשרים התאמה מדויקת לגוף עם כוונון של הכתפיות והתאמה מדויקת לגודל הגוף
  10. אחריות – ג'נספורט מציעים אחריות על ידי היבואן הרשמי של 30 שנה! המותג כל כך בטוח בעצמו ובאיכות התיקים, שהוא מאפשר אחריות ארוכת שנים.

תיקי ג'נספורט (jansport) שתמצאו בקרביץ

חברת קרביץ משווקת את תיקי הג'נספורט המובילים, ובסניפים ובאתר תוכלו למצוא את הדגמים הקלאסיים ביותר של המותג.

בין התיקים תמצאו מגוון גדול של דגמים כמו דגם Right Pack המבוקש, הכולל עור זמש ומגיע במגוון גדול מאוד של צבעים והדפסים, כולל כיסים ומקום למחשב נייד; דגם Jansport Superbreak הדגם הקלאסי והנקי של ג'נספורט, שמגיע בלמעלה מ-30 צבעים;

דגם Big Student המוצע לסטודנטים בסגנון זרוק ובגודל ייעודי לסטודנטים, כולל חלוקה נכונה לתאים, כיס לבקבוק, שני תאים גדולים ועוד; דגם High Stakes בעל עיצובים ייחודיים לאנשים שאוהבים לבלוט;

דגם Super FX בעיצובים מיוחדים עם טקסטורות אופנתיות; דגם Big Campus תיק המיועד לתלמידי חטיבה ועד אוניברסיטה, עם שני תארים מרכזיים גדולים, תא לחפצים אישיים, תא למחשב נייד ועוד;

וכן דגם Cortlandt תיק גב נוח ליום יום, עם עיצוב ייחודי וחלוקה נוחה לתאים מסודרים.

מחפשים תיק גב של ג'נספורט? מוזמנים להציץ בקטלוג שלנו!

אם אתם מחפשים תיק גב חדש, אין ספק שתיקי ג'נספורט הם מהתיקים המובילים ביותר בארץ ובעולם.

בסניפי קרביץ הפזורים ברחבי הארץ וכן באתר תמצאו מגוון ענק של תיקי ג'נספורט בכל הצבעים והעיצובים המובילים, המגיעים עם אחריות על ידי היבואן הרשמי.

למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו כדי להציץ בקטלוג! >>>