בחרו עמוד

עוד שנת לימודים נפתחת ממש בקרוב, והתלמידים יחזרו לבית הספר עם תיק גב מלא בציוד בית ספר חדש וצבעוני.

רגע לפני שהשנה מתחילה וכדי להקל עליכם את התהליך, הכנו רשימה מלאה של כל הציוד הנדרש לבית הספר, ואיך לבחור את הציוד המתאים ביותר!

תיק גב

נפתח את הרשימה עם הציוד שהוא כנראה הכי חשוב לחזרה לבית ספר – תיק גב. 

תיק גב איכותי חייב להיות חלק בלתי נפרד מהרשימה שלכם, בעיקר אם התיק משנה שעברה כבר לא עושה את העבודה. תיק גב הוא רכישה משמעותית מעט יותר, שכן הוא עתיד ללוות את התלמיד לאורך כל השנה ואפילו יותר מזה, והוא זה שיאפשר לו לסחוב את כל החפצים בצורה נוחה ובריאה. 

לכן, חשוב לבחור בתיק גב אורטופדי, שמותאם לילד וגודלו וישמור על הגב שלו בצורה הטובה ביותר לאורך השנה, גם תחת עומס כבד של ציוד. כדאי לבחור בתיק עם מספיק תאים כדי שיאפשר סדר וארגון ומקום לכל החפצים, כמו בקבוק מים וטלפון. 

תיק בית ספר - סט X-BAG Trolly דולפינים נייבי

אופציה נוספת היא לבחור בתיק גב טרולי עם גלגלים, כדי להפחית לחלוטין את הלחץ מהגב. כשבוחרים תיק גב, חשוב שגם התלמיד יתחבר לתיק – היום תיקי גב מוצעים במגוון גדול של עיצובים וחלקם של המותגים האהובים על ילדים!

קלמרים

ציוד חזרה לבית ספר חשוב נוסף הוא הקלמר, שיחזיק את כל הציוד הקטן של התלמיד. יש סוגים שונים של קלמרים – קלמר תא אחד, קלמר שני תאים או שלושה תאים, וגם קלמרים מגיעים במגוון עיצובים וצבעים של מותגים מובילים כמו אדידס, מיסמס, הארי פוטר, טוויטי ועוד. גם במקרה הזה, כדאי לבחור בקלמר המתאים למה שהתלמיד אוהב ולתחביבים שלו. 

חזרה לבית הספר: על מה לשים דגש ברכישת ציוד?>>>

כלי כתיבה

עוד ברשימת ציוד בית ספר – כלי כתיבה שימלאו את הקלמר. הצורך בכלי כתיבה משתנה מגיל לגיל – בגילאים הקטנים יותר, יש צורך במגוון גדול של כלי כתיבה כמו עפרונות, מחדדים, מחקים, דבק, מדגשים, טושים, עטים, טיפקס ועוד, שימלאו את הקלמר בכל מה שצריך. בגילאים יותר מתקדמים – כמו חטיבה או תיכון – לעתים אפשר להסתפק גם בעטים, מדגשים וטיפקס, שכן הצורך הולך וקטן.

מחברות וקלסרים

מחברות וקלסרים גם הם חלק בלתי נפרד מציוד חזרה לבית ספר. יש להתאים את כמות המחברות לכמות המקצועות הנלמדים, כאשר אפשר לבחור מחברות בצבעים שונים כדי להבחין בין מקצוע למקצוע, או להשתמש במדבקות למחברות. 

כמובן, יש לתת את הדעת לאופי המקצוע – מחברות חשבון שונות ממחברות שורות, ששונות ממחברות למידה חכמה המתאימות לילדים בגיל קטן הלומדים כיצד לכתוב. גם במקרה של מחברות אפשר למצוא מחברות ממותגות בעיצובים מיוחדים, לצד מחברות פשוטות בצבע אחיד. במקרים מסוימים נדרש מתלמידים להגיע עם קלסרים וניירות – מדובר בעיקר בתלמידים משכבות גבוהות יותר. 

יומן

יומן הוא חלק חשוב מציוד חזרה לבית ספר, שצריך לרכוש כל שנה מחדש. יומן מאפשר לתלמידים לשמור על סדר וארגון, לכתוב אירועים ושיעורי בית, וכמובן לקשט ולהרגיש שיש להם דרך להביע את עצמם. יומנים מגיעים במגוון גדול של צבעים ועיצובים, ועל כל תלמיד לבחור את היומן שהכי מדבר אליו!

ציוד חזרה לבית ספר מחכה לכם בקרביץ

רשת קרביץ המוכרת והאהובה משווקת ציוד חזרה לבית ספר בחנויות ובאתר, כאשר כל הציוד הוא ציוד איכותי של מותגים נבחרים בעולם. 

באתר של קרביץ תוכלו לגלוש בקטלוגים נוחים ואינטואיטיביים ולבחור את הציוד הנדרש לתלמיד מבלי לצאת מהבית, לבצע הזמנה של כל הציוד בתשלום מאובטח ובמשלוח מהיר שיגיע עד אליכם. היכנסו עכשיו לאתר, והתחילו למלא את סל החזרה לבית הספר שלכם!