בחרו עמוד

כשבוחרים ריהוט משרדי חדש למשרד, חייבים להתאים אותו לאופי המשרד, לסטייל, וכמובן לוודא שהוא פונקציונלי ובריא לעובדים. זה חשוב במיוחד כשמדברים על כיסאות ניהול –  כיסאות הם מהריהוט המשרדי הכי מהותי וחשוב במקום העבודה, שכן עובדים יושבים על הכיסא המשרדי שלהם שעות ארוכות.

כשבוחרים ריהוט משרדי כמו כיסא, צריך להסתכל הן על עיצוב הכיסא, ולוודא שהוא משתלב בסטייל המשרדי ובלוק הכללי ואף תורם להרמוניה ומייצר חלל עבודה נעים ושקט, והן על הפונקציונליות והנוחות שלו. 

אז איך בוחרים את הכיסא המושלם שהוא גם פריט מעוצב שיישאר לאורך שנים? הפרמטרים הבאים הם דרך טובה להתחיל!

כיסא מעוצב

לכיסא מעוצב יש משמעות רבה יותר ממה שאתם אולי חושבים. לריהוט משרדי מעוצב יש השפעה גדולה על פרודוקטיביות העובדים, על המורל בעבודה ועל מצב הרוח – שכן ככל שהמשרד מעוצב בצורה נעימה לעין, שמחה והרמונית, כך גם העובדים חשים טוב יותר במקום העבודה. לכן, חשוב לבחור בכיסאות שמתאימים לעיצוב הכללי של הריהוט המשרדי. 

שימו לב כי לכיסאות משרדיים יש גם פן תדמיתי, והם משדרים מסר לעולם – כיסאות "מעונבים" וקלאסיים משדרים משרד פורמלי ורציני, בעוד כיסאות מודרניים, מעוצבים וצבעוניים יותר יכולים לשדר סביבת עבודה קלילה ושמחה יותר. לכן, לעיצוב יש גם משמעות הקשורה למסר שאתם רוצים לשדר לעובדים וללקוחות שלכם. 

חומר – ממה הכיסא עשוי?

כשבוחרים כיסא ניהול, חשוב להסתכל גם על החומר ממנו הוא עשוי. אתם רוצים לבחור בחומר נושם, שלא יחנוק את הגוף, בעיקר כי מדובר על כיסא שעליו תבלו לא מעט שעות במהלך היום. אמנם מומלץ לבחור בחומר נעים ונושם, אך לא לבחור בחומר שהוא רך מדי או קשה מדי – כיסא קשה מדי יהיה כואב לאחר כמה שעות ישיבה, בעוד חומר רך לא יעניק מספיק תמיכה לגוף. 

לכל הכיסאות המשרדיים באתר קרביץ>>>

יש כמה חומרים עיקריים שתוכלו לבחור מתוכם:

  • בד – כיסא עשוי בד הוא כיסא עמיד, שנחשב לבחירה נפוצה במשרדים רבים, ומאפשר שימוש יומיומי נוח ונושם. הוא נחשב לחומר חם יותר מעור, ולכן מתאים בעיקר לסביבות קרות. בד מגיע במגוון עצום של צבעים ודוגמאות, כך שאפשר להתאים אותו לעיצוב המשרד.
  • עור ודמוי עור – כיסאות עור הם כמובן כסאות איכותיים מאוד, שמספקים לוק ותחושה אקסקלוסיבית. הם עמידים, קלים לניקיון ובעל מראה יוקרתי. שימו לב, ישנם אנשים שאוהבים מאוד את מגע העור, בעוד אחרים דווקא מעדיפים את הנוחות של הבד.
  • בד מש (רשת) – מש הוא עוד חומר נפוץ בכיסאות מנהלים. מדובר על חומר נוח מאוד, שמתאים את עצמו לצורת הגוף, אוורירי ונותר קריר ורענן. מדובר על בד קליל שלא מותיר תחושת כבדות.

ארגונומיות

כשבוחרים ריהוט משרדי, אסור לשכוח גם את הארגונומיות והתמיכה לגוף. עובדים מבלים שעות ארוכות על הכיסא, ולכן חשוב שהכיסא יתמוך בגופם בדרך הכי טובה שהוא יכול. בחרו בכיסאות מתכווננים בעלי תמיכה לגב, לצוואר ולזרועות, וכן העדיפו כיסאות עם גלגלים שיאפשרו לעובדים לנוע ולא להישאר במקום. שימו לב כי ניתן להגביה ולהנמיך את הכיסא, על מנת לתת לעובדים להתאים את הכיסא לממדי גופם. בצורה זו, תתרמו לבריאות העובדים וגם לפרודקטיביות שלהם (ככל שיהיה לעובדים נוח יותר בישיבה על הכיסא, כך יהיה להם קל יותר לעבוד).

כיסאות ניהול מעוצבים למשרד מחכים לכם עכשיו בקרביץ!

בקרביץ, רשת מובילה וותיקה בישראל לציוד וריהוט משרדי, מחכים לכם מגוון כיסאות משרדיים מעוצבים. אנחנו מזמינים אתכם לגלוש באתר של קרביץ, ולמצוא את הכיסאות שמתאימים ביותר לתדמית המשרדית שלכם, לעיצוב המשרדי וכן לבריאות העובדים שלכם. 

היכנסו עכשיו לקטלוג, ובחרו את הכיסאות שיגיעו עד אליכם למשרד בשלוח מהיר!