בחרו עמוד

יש לכם עסק חדש שנמצא ממש בתחילת הדרך? זה הזמן להכיר 10 פריטי חובה שהם חלק בלתי נפרד מציוד משרדי לעסקים .

כסא עבודה נוח

כשחושבים על ציוד משרדי לעסק חדש אולי כסא הוא לא הדבר הראשון שקופץ בראש, אך בכוונה אנחנו בוחרים בו כפריט החובה הראשון – שכן מדובר על ציוד משרדי לעסקים שהוא מהחשובים ביותר! 

עכשיו כשאתם מקימים עסק חדש אתם הולכים לבלות שעות ארוכות מאוד על הכסא הזה, ולכן חשוב לבחור בכסא איכותי, ארגונומי, אחד שיתמוך בגב ובצוואר שלכם ויעזור לכם לעבוד הרבה יותר טוב. 

ריהוט משרדי בקרביץ>>>

מחשב נייד

כמובן, אי אפשר לכתוב רשימת ציוד משרדי לעסקים מבלי להזכיר את המחשב, שבלעדיו (כנראה) אין לכם עסק. היום מחשב הוא חלק בלתי נפרד מכל עסק וחשוב לבחור במחשב נייד שעונה על צרכי העסק שלכם – בין אם מחשב עוצמתי ואיכותי ובין אם דווקא מחשב קטן וקליל שתוכלו לקחת ממקום למקום. 

מחשב נייד

שולחן משרדי

כסא משרדי מגיע כמובן עם שולחן משרדי, שגם אותו צריך לבחור בקפידה. מומלץ לבחור בשולחן משרדי איכותי עם כל מה שאתם זקוקים לו – בין אם מדפים או מגירות, וכן לוודא שהוא בגובה המתאים ובגודל המתאים. 

מגרסה

גם מגרסה נכנסת לרשימת ציוד משרדי לעסקים חדשים שכן תתפלאו לדעת כמה מסמכים אתם תצטרכו לגרוס במהלך העבודה בעסק.  מגרסה תעזור לכם להיפטר ממסמכים רגישים – כאלו שכוללים מידע עליכם, מידע פיננסי, מידע על העובדים שלכם, דוחות, אסטרטגיות עסקיות וכדומה. 

מדפסת

גם מדפסת היא חלק בלתי נפרד מציוד משרדי לעסקים, ולא צריך להסביר למה – באמצעות מדפסת תוכלו להדפיס בקלות כל מסמך שהוא, לתייק ולשמור אותו, וכך לוודא שהעסק שלכם נותר מסודר. מומלץ לבחור במדפסת יעילה וחסכונית בהתאם לצרכים שלכם.

מדפסת לייזר BROTHER HL-1110

כלי כתיבה

זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל אסור לשכוח גם כלי כתיבה – כמו עטים ובמקרים מסוימים גם עפרונות, מרקרים, וכן מוצרים כמו מחדדים, מחקים, דבק, שדכנים וכדומה.  במהלך העבודה על העסק אתם עשויים למצוא את עצמכם משרבטים רעיונות ומחשבות וזקוקים תמיד לכלי כתיבה זמינים. 

נייר

מוצרי נייר גם הם חלק בלתי נפרד מציוד משרדי לעסקים, בין אם מדובר על נייר חלק למדפסת, ובין אם מדובר על מחברת שורות לכתיבה וכן דפי ממו ומוצרי נייר אחרים שיעזרו לכם לייעל את העסק בצורה הטובה ביותר. 

יומן

עכשיו, כשאתם הופכים לבעלי עסק, אתם הולכים להתעסק עם לו"ז מורכב – פגישות, ראיונות, עבודה עם לקוחות, נסיעות וכדומה. כדי לעשות את כל זה בצורה היעילה ביותר חשוב לשמור על המשאב הכי חשוב – הזמן שלכם, באמצעות יומן מסודר.

שמרדפים

מהר מאוד אתם עלולים למצוא את עצמכם מוקפים בניירות אינסופיים, בירוקרטיה, מסמכים מודפסים וכדומה. שמרדפים יעזרו לכם לחלק את ערמת הניירת הזאת לפי נושאים, מבלי לאבד אף נייר ותוך שאתם שומרים על כל המסמכים בצורה נאותה. 

לוח מחיק

ואת הרשימה נסיים עם פריט שיכול להיות קריטי מאוד לעסק החדש שלכם – לוח מחיק. לוח מחיק הוא ציוד משרדי לעסקים שבאמצעותו תוכלו לתכנן בקלות ובצורה ויזואלית את התכנית העסקית והאסטרטגית של העסק שלכם, לבצע סיעור מוחות ולתכנן את היום שלכם. לוח מחיק שיעמוד מול העיניים שלכם מדי יום הוא דרך נפלאה לשמור על כיוון ומטרה בעסק. 

ציוד משרדי לעסקים מחכה לכם בקרביץ

אם אתם מחפשים ציוד משרדי לעסק חדש, זה הזמן לפנות לקרביץ, שמשווקת ציוד משרדי מגוון ואיכותי לעסקים שונים ורבים מכל הגדלים.

קרביץ מספקת ציוד משרדי לעסקים שיגיע עד אליכם באספקה מיידית, גם אם העסק שלכם נפתח רק אתמול!

צרו קשר והתחילו את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר.