בחרו עמוד

צביעה עם טוש היא פעילות יצירתית נפוצה הן לילדים והן למבוגרים. היא מאפשרת לנו לצייר, לצבוע, לכתוב שלטים, לצבוע בחוברות צביעה ועוד ועוד. אבל איך בוחרים את הטושים המתאימים ביותר למטרה ועל מה צריך להסתכל לפני שבוחרים טוש חדש לאוסף? 

המאמר הבא ייתן לכם עשרה טיפים מנצחים לבחירה בערכת הטושים המתאימה לכם  ביותר – מסוג הטוש, דרך העובי שלו ועד העמידות והמחיר!

  1. סוג הטוש –  יש סוגים שונים של טושים, ועליכם להבין איזה טוש מתאים לצרכים שלכם. ניתן למצוא טושים לכתיבה על שקפים, טושים ללוח מחיק, טושים במארזים גדולים ובמגוון עשיר של צבעים, טושים לילדים קטנים, טושים איכותיים למבוגרים וליוצרים ועוד.  
טושים עבים איכותיים
  1. עבה או דק – עוד בחירה חשובה נוגעת לעובי הטוש – האם לבחור טוש עבה או טוש דק? הבחירה תלויה לגמרי בכם ובצרכים שלכם. טוש דק הוא אידיאלי לציור עדין מאוד או לכתיבה, וכדי לא "לצאת מהקווים". לעומת זאת, טושים עבים מספקים מריחה גדולה יותר ולכן הם מתאימים בעיקר לצביעה של שטחים גדולים ויצירת קווים עבים.

לכל הטושים העבים לילדים באתר קרביץ>>>

  1. טוש דו-צדדי – אם אתם לא בטוחים אם אתם מחפשים טוש עבה או דק או פשוט רוצים גם וגם – תוכלו לבחור בטושים דו צדדיים. לטושים כאלו יש צד אחד עבה וצד אחד דק כך שתוכלו לבחור את הצד המתאים בכל פעם. 
  1. טושים ריחניים – אם אתם מחפשים טושים לילדים, טושים ריחניים הם בחירה מעולה – טושים כאלו מגיעים עם ריחות מעניינים וכיפיים שמוסיפים עניין ליצירה. הטושים לא מכילים חומרים אלרגניים או רעילים! 
  1. חומר – כשבוחרים טושים יש שתי אפשרויות: או שהם מבוססים אלכוהול או שהם מבוססים מים. טוש מבוסס אלכוהול מאפשר ערבוב קל יותר בין גוונים וכן מגיע בצבעים חיים ועזים. טוש מבוסס מים נחשב זול יותר, בעל צבעים עדינים ומתאים לילדים. 
  1. טושים ללא גלוטן – אולי תופתעו לשמוע, אבל טושים עלולים להכיל גלוטן. לכן, אם ילדכם רגיש לגלוטן, כדאי מאוד לבחור בטושים ללא גלוטן שהם בטיחותיים לחלוטין. 
  1. מטרת הטושים – כשבוחרים טושים, חשוב מאוד להסתכל על ייעוד הטושים – האם הם מיועדים למשחקי יצירה של הילדים, למטרות עבודה או לתחביב שלכם? הרבה פעמים ילדים ונוער זקוקים לטושים לבית הספר, לצורך הכנת שיעורי בית או סתם יצירה, או לחילופין אתם זקוקים לטושים לציור או לחוברות צביעה למבוגרים. לכן, כשבוחרים ערכת טושים, חשבו מה המטרה, כמה איכותיים ומקצועיים הטושים צריכים להיות ואילו צבעים נדרשים. 

חומרי יצירה – האם אפשר כיום להעסיק ילדים ביצירה?>>>

  1. עמידות – כדאי לבחור בטושים עמידים, כאלו שלא יהרסו או יתייבשו בתוך זמן קצר. שימו לב – אם הטוש שלכם התייבש, נסו לטבול אותו במים. הרבה פעמים זה "יעיר" אותו.
  1. טוש רחיץ – אם הטושים מיועדים לילדים שלכם, כדאי מאוד לבחור בטושים רחיצים. טושים כאלו יורדים בקלות בכביסה ומהעור של הילד, במקרה והוא יתלכלך במהלך היצירה. 
  1. מחיר – כמובן, חשוב להסתכל גם על המחירים. יש סקאלת מחירים רחבה לטושים; אם אתם זקוקים לטוש איכותי ועמיד, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר אם אתם מחפשים טוש פשוט עבור משחק לילדים. לכן, לפני שאתם ממהרים לקנות טוש חדש, בדקו האם המחיר מתאים לצרכים שלכם.

מגוון ערכות טושים לכל הצרכים והמטרות מחכה לכם עכשיו בקרביץ!

בקרביץ, הרשת המובילה בישראל לחומרי יצירה, מחכה לכם מגוון עשיר של טושים לכל הצרכים – טושים דקים, עבים, מבוססי מים ואלכוהול, טושים ריחניים, ללא גלוטן, של מותגים מובילים ובמבחר עצום של צבעים שיכולים להתאים הן למבוגרים והן לילדים! 

אנחנו מזמינים אתכם עכשיו לגלוש בקטלוג ולמצוא את הערכה המתאימה לכם ביותר, שתגיע עד אליכם במשלוח מהיר ובתשלום מאובטח.