בחרו עמוד

בחירה בתיק גב חדש היא בחירה שצריכה לעשות בהרבה תשומת לב, שכן התיק הולך ללוות אותנו הרבה זמן

איך בוחרים את התיק הנכון לקראת חזרה לבית ספר או לאוניברסיטה?

הנה 10 גורמים חשובים שצריכים להיות בתיק גב כשאתם באים לקנות:

  1. אופנתיות – כשבוחרים תיק גב לחזרה לבית ספר, חשוב לבחור בתיק שנראה טוב בעינינו – אחרי הכל, התיק הזה יהיה על גב שלנו במשך כל היום! תיקים מגיעים בעיצובים שונים, צבעים ודוגמאות, וחשוב לבחור בתיק שאנחנו אוהבים ומתאים לסגנון שלנו. תיקי גב ממותגי קרביץ כמו אדידס, ואנס או הרשל נחשבים לתיקים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה, ותמיד משדרים יוקרתיות וסטייל.
  2. נוחות – אי אפשר לוותר על נוחות כשמדובר על תיקי גב, ואין ספק שזה אחד הפרמטרים המהותיים ביותר כשבוחרים תיק חדש. ככל שהתיק נוח יותר, כך יהיה לנו קל יותר לסחוב אותו לאורך זמן והוא לא יעייף את הגוף שלנו.
  3. התאמה לתלמידים וסטודנטים – אם אתם תלמידים לקראת חזרה לבית ספר או סטודנטים באוניברסיטה, תיק גב הוא מהציוד החשוב ביותר שתקנו לקראת הלימודים. כשאתם בוחרים תיק גב עבור לימודים אתם צריכים להסתכל שהוא אכן מותאם ללימודים – שיש לו מספיק מקום, שהוא יכול לסחוב משקל רב, שהוא כולל מקום למחשב הנייד ועוד.
  4. איכות – כדאי להסתכל גם על איכות כשבוחרים תיק גב. תיק גב הוא לא זול והמטרה היא שהוא יישאר אצלנו לשנים הקרובות – ולכן מומלץ לוודא שהוא איכותי, עם תפרים מדויקים, בד חזק ועמיד ועוד. תיקים ממותגים מוכרים כמו אדידס, הרשל וג'נספורט ידועים באיכות הגבוהה שלהם.
  5. גודל – כשבוחרים תיק גב חשוב להסתכל על הגודל ולהתאים לצרכים שלכם – יש כאלו שמעדיפים תיק גב גדול עם תאים רבים שיוכל להחזיק את כל הציוד שלהם, ואילו אחרים מעדיפים תיק קטן וקומפקטי שקל לסחוב על הגב.
  6. מחשב נייד – אם אחד הצרכים שלכם הוא לקחת אתכם מחשב נייד בתיק, חשוב מאוד לוודא שהוא כולל תא ייעודי למחשב – תא כזה מותאם לגדלים הסטנדרטים של מחשבים, והוא נפרד מהתאים האחרים וכך מגן ושומר על המחשב ומאפשר חלוקה נכונה של עומסים על הגב.
  7. מותגים – תמיד מומלץ לבחור תיק של מותג מוכר. כשבוחרים מותג בינלאומי, אפשר לדעת בוודאות שמדובר על תיק איכותי ועמיד, אופנתי ומעוצב, נוח ובריא לגוף. תיקי גב ממותגי קרביץ כמו ואנס, אדידס או outdoor ידועים בעולם כתיקים איכותיים מאוד שאי אפשר לטעות בהם.
  8. חלוקה נוחה – כשבוחרים תיק כדאי לשים לב לחלוקת התאים – ישנם תיקים עם הרבה תאים בגדלים שונים לעומת תיקים עם תא אחד גדול ותא אחד קטן וזה הכל. אין אחד שיותר טוב מהשני, ואתם צריכים לחשוב עליכם ועל מה נוח לכם.
  9. אפשרות התאמה לגוף – שימו לב שהתיק כולל אפשרות לכוונן את הכתפיות ולהתאים אותן לגוף שלכם. זה חשוב מאוד שכן לתיק יש השפעה מכרעת על בריאות הגוף והגב שלנו, וככל שהוא יותר מותאם למבנה הגוף שלנו כך הוא בריא יותר.
  10. כתפיות מרופדות וחלוקת עומס – בהמשך ישיר לסעיף הקודם, חשוב לשים לב לקריטריונים נוספים הקשורים לבריאות של התיק – כדאי לוודא שהוא כולל כתפיות מרופדות וכן שהתיק מאפשר חלוקת עומסים נכונה לבריאות הגב.

מחפשים תיק חדש? תיקי גב ממותגי קרביץ מחכים לכם!

תיקי גב ממותגי קרביץ המובילים, ביניהם אדידס, ואנס, ג'נספורט, פילה, הרשל ועוד ועוד מחכים לכם בסניפים הפזורים ברחבי הארץ ובאתר שלנו.

מבחר התיקים המגוון עונה על כל הצרכים, כך שאין סיכוי שלא תמצאו את התיק המתאים ביותר עבורכם! >>>