בחרו עמוד

לכסא משרדי (או לכסא המנהלים) שאנחנו בוחרים יש השפעה מכרעת, אולי יותר ממה שאתם מעלים על דעתכם. רובינו יושבים על הכסא שעות ארוכות בכל יום, הגב שלנו נתמך על ידי הכסא במשך שעות, ואם אתם סובלים מכאבי גב או צוואר, סביר להניח שהאשם העיקרי הוא הכסא שלכם. לכן, אין זה מפתיע שישנה חשיבות אדירה  לבחירת כסא איכותי עם מערכת תמיכה בגב ונוחות מקסימלית. 

איך בוחרים כסא מנהלים אידיאלי עבורכם ועבור המשרד שלכם? אנחנו פה עם המדריך המלא! 

האם אתם בכלל יושבים נכון?

בחירת כסא משרד וכסא מנהלים היא חשובה וקריטית, שכן יש לה השפעה מכרעת על הבריאות שלנו, ולא מפתיע שישראלים רבים סובלים מכאבי גב תחתון וצוואר הנובעים מישיבה לא נכונה וכסא שנבחר בצורה לא טובה. לכן, חשוב לוודא שאנחנו גם יושבים נכון, וגם שהכסא שלנו מתאים לצרכים שלנו. 

כשאתם יושבים על כסא משרדי, נסו לחשוב על הקריטריונים הבאים: 

  • תנוחת הישיבה שלכם: כשאתם מתיישבים על כסא, וודאו שהרגליים שלכם נחות על הרצפה (במידה ולא, יש להנמיך את גובה הכסא), שהכסא תומך בישיבה זקופה וכן שהידיים והמרפקים נחים בצורה מותאמת למשענות הידיים. בתור התחלה זה לא ירגיש מאוד נוח, אבל ככל שתתרגלו לישיבה הזו היא תבוא יותר בקלות, ואתם תדעו שאתם תומכים בגוף שלכם בצורה הראויה. כמובן, חשוב לבחור בכסא שמאפשר את כל הכוונונים האלו כך שתוכלו לשבת בצורה הראויה.
  • התאמה לגוף: מעבר לתנוחת הישיבה עצמה, חשוב לוודא שהכסא מתאים לגוף שלכם. אנשים רזים ונמוכים יכולים "לטבוע" בתוך כסא מנהלים גדול ומסיבי, בעוד אנשים גבוהים וגדולים לא יוכלו להסתדר עם כסא משרדי פשוט, והוא כנראה לא יצליח לתמוך בגב. לכן, יש להתאים את הכסא גם למידות הגוף. ישנם גם כסאות המיועדים לאנשים כבדי משקל, וסוחבים את משקלם בצורה נכונה ובריאה. 
  • מול המחשב: שימו לב שכשאתם יושבים על הכסא, אתם צריכים לראות בגובה העיניים את האמצע של מסך המחשב שלכם. 

מחפשים כסא מנהלים? אלו הפונקציות שאתם צריכים לקחת בחשבון

כסא משרדי מנהלים שחור

כסאות מנהלים איכותיים ידועים בכמה פונקציות:

  • כסאות אורטופדיים תמיכה לגב ולצוואר – בדרך כלל, מדובר על כסאות עם מערכת תמיכה מקיפה, גם לגב וצוואר. כסאות אלו מיועדים בדיוק לאותם אנשים שיושבים כל היום במשרד, ולכן ידועים בתמיכה הרבה שלהם. 
  • כוונון מלא – כסא כזה צריך לכלול אפשרות לכוונון מיטבי של הכסא מכל הכיוונים – הגובה, שינוי זווית משענת היד, אפשרות לשנות את זווית גב הכסא (כך שניתן יהיה להישען אחורה) וכדומה. 
  • כסאות יציבים ואמינים – כסאות מנהלים הם כסאות מסיביים ואיכותיים שעשויים מחומרי גלם יוקרתיים, ולכן מדובר על כסא יציב מאוד שנשאר לטווח הארוך. 
  • נוחות – אחת הפונקציות החשובות של כסא מנהלים היא הנוחות שלו! בדרך כלל מדובר על כסאות מרופדים ונוחים, שמאפשרים ישיבה של שעות בהנאה ובקלילות וללא תחושה של כאבים. 
  • גלגלים – לרוב מדובר על כסאות עם גלגלים, שמאפשרים שינוע קליל ממקום למקום בתוך המשרד. 
  • עיצוביות – לכסא מנהלים יש "קלאס" מסוים, ולכן במרבית המקרים מדובר על כסאות שחורים, מצופים עור או דמוי עור, בעיצובים מיוחדים ואלגנטים. 

זקוקים לכסא משרד חדש? בקרביץ תמצאו את מה שאתם מחפשים!

בקרביץ, הרשת המובילה בישראל לציוד משרדי, תוכלו למצוא מגוון גדול של כסאות משרד ומנהלים בדגמים שונים עם פונקציות מגוונות. אנחנו מציעים כסאות ארגונומיים ואורטופדים בצבעים רבים וברמת מחירים משתנה.

אתם מוזמנים להציץ בקטלוג באתר האינטרנט, לבחור את הכסא המשרדי הבא שלכם! >>>