בחרו עמוד

כיום, יותר ויותר עובדים ובעלי עסקים עובדים במתכונת של "פרילנסר". פרילנסר הוא אדם שעובד באופן עצמאי, ומעניק שירות לארגונים ולאנשים פרטיים.

לרוב, ניתן למצוא פרילנסרים בעולמות הפרסום והגרפיקה, עולם התקשורת, מתורגמנים, יועצים, מתכנתים, אנשי מחשוב וכדומה, ולמעשה בכל תפקיד שלא דורש מאיש המקצוע להיות במשרד הארגון, ומאפשר לו לבצע את עבודתו מכל מקום.

בדרך כלל מדובר על אנשים שעובדים מהמשרד הביתי שלהם, והם זקוקים לציוד משרדי כדי לנהל את העבודה השוטפת שלהם בצורה הטובה ביותר, וגם כדי לא להתפתות – פרילנסר זקוק להרבה משמעת עצמית ולסביבת עבודה מדרבנת שתזריק לו מוטיבציה, שכן קצב העבודה תלוי רק בו.

איך רותמים את הציוד המשרדי כדי להעלות מוטיבציה ולשפר ביצועים, ואיזה ציוד חשוב עבור הפרילנסר הנודד?

קבלו כמה טיפים לציוד משרדי לפרילנסרים, בבית ובחוץ:

פינת עבודה נוחה – גם בבית

כדי להפוך גם פינה בבית למשרד ביתי נוח ונעים לעבודה, חשוב להשקיע בציוד משרדי שיתרום בדיוק לזה. הדבר החשוב ביותר הוא כסא עבודה ארגונומי, הבריא לגב. פרילנסרים – ועובדים בכלל – יושבים שעות ארוכות מול המחשב, ויכולים לגרום נזק רציני לגב. כדאי מאוד להשקיע בציוד משרדי קבוע כמו כיסא איכותי עם מנגנוני כוונון, המאפשר לכם לשבת בצורה שנוחה לכם, לשנות את גובה הכיסא ולשבת זקוף לאורך כל היום. חשוב שהכיסא יותאם לגוף שלכם!

כיסא אקסנט דמוי עור שחור

מעבר לזה, כדאי להשקיע במשרד הביתי שלכם גם מעבר לכיסא ולשולחן – אם אתם סבורים כי זה יעזור לכם, נסו לספק למשרד הביתי שלכם תחושה טובה ונעימה לעבודה.

תוכלו להכין לוח השראה, להוסיף קישוטים לשולחן, לשים מנורה מוארת (ובכלל, לדאוג לאור טוב במהלך כל שעות העבודה), ואף להשקיע בריחות נעימים ובכל מה שיגרום לסביבת העבודה שלכם להיות נוחה ונעימה.

כל מה שצריך למשרד נייד

הרבה פרילנסרים עובדים אמנם בבית, אך הרבה פעמים גם מוצאים את עצמם בחוץ – עובדים בבתי קפה, נוסעים ממקום למקום ואפילו במהלך חופשה.

במקרים כאלו, חשוב שיהיה לכם ציוד משרדי שמתאים למשרד נייד, ולכן יש להשקיע במחשב נייד שניתן לקחת ממקום למקום (השתדלו ללכת על מחשב נייד קל משקל, למשל, או אפילו טאבלט).

כדאי לשקול מעמד למחשב נייד, כך שתוכלו לעבוד בנוחות גם במקומות לא ממש שגרתיים, כמו באוטובוס או על חוף הים. במקרים מסוימים – למשל, אם אתם רוצים לעבוד במהלך טיול בחו"ל – ניתן לרכוש מודם סלולרי, כך שיהיה לכם אינטרנט גם כשאין וויפי בסביבה!

ציוד משרדי לכל הצרכים השוטפים

לבסוף, אל תשכחו ציוד שכל משרד צריך, גם פרילנסרים – למשל, מדפסת יעילה וחסכונית, נייר, עטים ופתקיות.

מומלץ לנהל יומן בצורה מוסדרת, וכן לדאוג לקלסר מסודר עם כל המסמכים הקשורים לניהול העסק העצמאי שלכם (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי ודוחות שונים). אולי לא תזדקקו לציוד המשרדי הזה בכל זמן, אך תמיד חשוב שיהיה בהישג יד, למקרה הצורך.

מדפסת לייזר HP LaserJet Pro M404dn‎

פרילנסרים? בקרביץ ציוד משרדי לעסקים לכל הצרכים שלכם!

אם אתם פרילנסרים שמחפשים ציוד לכל הצרכים שלכם, כדאי לכם לבדוק את הרשת הותיקה והמוערכת קרביץ.

קרביץ משווקת לעסקים שונים ורבים – כולל לפרילנסרים – מגוון ענק ורחב של מוצרים המגיעים עד אליכם באספקה מיידית ללא עלות נוספת (בקנייה מעל 249 ש"ח, כולל מע"מ).

בקרביץ תוכלו להזמין כל ציוד באופן מיידי, למלא חוסרים בציוד, לבדוק מה הוזמן ובאיזה כמויות ולנהל את הציוד המשרדי שלכם בצורה הנוחה ביותר, בלי לבזבז זמן יקר.

מחפשים ציוד משרדי לפרילנסרים? הזינו עכשיו את הפרטים שלכם!