בחרו עמוד

הרבה אנשים שמחליטים להקים עסק חדש בטוחים שהם לא ממש צריכים הרבה: צרכי משרד מבחינתם מסתכמים במחשב הנייד שלהם, הספה בסלון וחיבור אינטרנט מהיר והם מוכנים לצאת לפעולה.

אמנם חלק מבעלי העסקים הקטנים בהחלט יכולים להסתדר כך – בעיקר אם הם עובדים בעצמם, לא נפגשים עם לקוחות ולא מתכננים להגדיל או לפתח את העסק האישי שלהם – אך רוב בעלי העסקים, בעיקר כאלו המעוניינים להתפתח ולגדול, זקוקים לציוד משרדי מסוגים שונים כדי להבטיח את התפעול השוטף, המהיר והיעיל של העסק.

ברגע שתהיו מודעים לסוג הציוד משרדי לו אתם זקוקים גם אם חשבתם שלא, אתם תהיו על הדרך הנכונה לעבודה פרובוקטיבית ויעילה ולעבר הפיתוח הנכון של העסק שלכם. אז אילו 5 פריטים לא חשבתם שתצטרכו, ולמעשה ממש חשוב שכן תצטיידו בהם? קבלו את הרשימה המלאה:

ציוד ארגונומי למשרד – חשוב!

אם תכננתם לשבת על השולחן במטבח או על הספה בסלון כשאתם עובדים בעסק שלכם, אנחנו לחלוטין ממליצים לא לעשות את זה – אתם עלולים לפגוע בבריאות הגב, הגוף והעיניים, להזדקק להרבה יותר הפסקות, להיות הרבה פחות פרודקטיביים ובאופן כללי לפגוע בעבודה שלכם. ציוד ארגונומי כמו כסא מנהלים, עכבר ארונומי, מקלדת ארגונומית, מסך גדול נוסף וכדומה הם כולם קריטיים לשמירה על הבריאות והפרודוקטיביות שלכם. ציוד ארגונומי יאפשר לכם לעבוד שעות ארוכות ללא כאבים (כמובן, עדיין מומלץ לקום מעת לעת כדי להזיז את הגוף), מסך גדול ימנע מכם לאמץ את העיניים ועכבר ארגונומי ישמור על פרק כף היד שלכם.

משרד מעוצב

הרבה בעלי עסקים קטנים חושבים שהפינה הקטנה שהם סידרו בבית, השולחן הרנדומלי בבית הקפה או הספה הנוחה של הסלון הם לגמרי מספיקים, אבל למעשה משרד קבוע ומעוצב יכול לתרום באופן משמעותי לעסק שלכם! כשהמשרד שלכם מעוצב כמו שאתם אוהבים, ברגע שתמונות מלאות השראה תלויות על הקיר, כשיש הרבה אור טבעי וכמה צמחים ירוקים, אתם תראו במהרה איך האווירה הטובה והנעימה הופכת את העבודה שלכם להרבה יותר פרודוקטיבית ויצירתית. זה חשוב אפילו יותר אם מדובר על עסק שמארח לקוחות, שכן כך יהיה לכם משרד מסודר ומעוצב שאתם גאים בו.

ציוד משרדי ומכשירי כתיבה

כשאומרים ציוד משרדי מדברים הרבה פעמים על מכשירי כתיבה כמו עפרונות, עטים, דפים, מהדקים, סיכות, מחקים, קלסרים וכדומה, ובעלי עסקים תוהים האם הם בכלל צריכים את הדברים האלה אם היום הכל דיגיטלי? ובכן, התשובה היא ללא ספק כן. בתור בעלי עסק אתם תמצאו את עצמכם משרבטים הרבה, כותבים על דפים, צריכים להדפיס מסמכים ולתייק אותם, לחתום על חוזים מול לקוחות וכדומה. לכן, מכשירי כתיבה הם ללא ספק חלק מהציוד ההכרחי של עסקים.

יומן מעוצב

יומן

גם כאן, ישנם אנשים שיעדיפו את היומן האלקטרוני שלהם, אבל אם תשאלו אותנו – שום דבר לא משתווה ליומן פיזי, בו ניתן לרשום את כל הפגישות והסידורים, לסדר רשימת משימות, לראות את הכל באופן ויזואלי כולל סימונים מסוימים (סימני V, עיגולים, איקסים וכדומה), לרשום תזכורות שאינן קשורות לשעה מסוימת ולראות את הכל בצורה נוחה יותר.

מדפסת

על אף שיותר ויותר פונקציות הן דיגיטליות, עדיין יש צורך בלהדפיס – ביו אם להדפיס קבלות, חוזים, מסמכים חשובים, חשבונות, תיעוד שחושב לכם שיהיה מודפס ועוד. אמנם השאיפה היא להשתמש כמה שפחות במדפסת, אך עדיין כדאי להכניס מדפסת לרשימת ציוד משרדי שתהיה לכם מוכנה לשימוש ברגע שתצטרכו אותה.

בקרביץ תמצאו את כל הציוד המשרדי – גם זה שלא חשבתם שאתם צריכים!

באתר של קרביץ מבחר ענק של ציוד משרדי, שזמין לכם בקטלוג אונליין נוח ומהיר לשימוש.

את כל המוצרים תוכלו לרכוש ישירות מהאתר, והם יגיעו עד למשרד שלכם תוך מספר ימים! הציצו עכשיו בקטלוג הנרחב, ובחרו את המוצרים שלא חשבתם שאתם צריכים (וגם את אלה שכן!).