בחרו עמוד

לארון ציוד משרדי מסודר ומאורגן יש השפעה מהותית על תפקוד הארגון – ככל שהארון מסודר בצורה נכונה יותר, כך העבודה תהייה יעילה ומהירה, ואפילו תוכלו לחסוך לא מעט כסף ברכישת ציוד כי הליך ההזמנה וניהול הארון יהיו הרבה יותר מאורגנים.

איך דואגים לארון ציוד משרדי לעסקים מסודר וללא רבב? קבלו 10 טיפים מנצחים!

1. ייעול תהליך ההזמנה

כדי למנוע הזמנות של ציוד קיים וכך ליצור כפילויות ובזבוז של כסף, מומלץ לייעל את תהליך הזמנת ציוד משרדי לעסקים ולבנות מערכת יחסים חזקה עם ספק ציוד משרדי אלקטרוני. היום אפשר למצוא אפיקי אונליין מהירים, קלים וחסכוניים, דרכם תוכלו לנהל את רשימת הציוד משרדי לעסקים, למלא את המלאי כשצריך, לעקוב בפשטות אחרי ההזמנה ולהיות תמיד עם האצבע על הדופק.

2. ארון ציוד משרדי נגיש

ארון הציוד במקום העבודה צריך להיות נגיש לעובדים ולהיות ממוקם במקום ספציפי שכולם יוכלו לראות אותו. זה יעזור לכם למנוע בזבזנות של הציוד וכן גם "גניבה" שמתרחשת הרבה כשמדובר על ציוד משרדי לעסקים.

3. סידור הארון המשרדי

אחד החלקים הכי חשובים בניהול ציוד משרדי לעסקים הוא הסדר. ארון הציוד מוכרח להיות מסודר ככל האפשר – כשהארון מסודר ואין כל בעיה למצוא את מה שצריך, ניתן למנוע "הסתרה" של ציוד, וכך למנוע רכישה מיותרת!

ציוד משרדי חובה מדפסת

4. מנו אחראי ציוד

מומלץ למנות עובד שיהיה "אחראי ציוד". הוא זה שידאג להזמנת ציוד משרדי לעסקים, הוא ישאל את העובדים מה חסר וישווה עם הציוד הקיים. כך יהיה אדם שאמון על כל הנושא הזה.

5. שתפו בזה את כל העובדים

לצד אחראי הציוד או במקומו, מומלץ לתלות דף עם רשימת הציוד לצד ארון הציוד. עובדים יוכלו לסמן על הדף כאשר ציוד מסוג מסוים במלאי נמוך, וכך ניתן יהיה לעקוב בקלות אחרי המחסורים.

6. קופסאות קטנות

עבור ציוד משרדי קטן כמו עפרונות, עטים, סיכות, סיכות נייר וכדומה, השתמשו בכוסות אחסון ובקופסאות קטנות כדי לשמור על הכל מאורגן ומסודר. ניתן להצמיד מדבקה עם תיאור של מה נמצא בכל קופסה, כדי להקל על העובדים.

7. סדר לוגי

מומלץ לסדר ארון ציוד משרדי לעסקים באופן לוגי – למשל, במדף אחד יהיה כל מה שקשור למדפסת, במדף שני יהיה כל מה שקשור לציוד לשולחן כמו עטים או דפי ממו וכדומה.

8. נקו את מה שלא צריך

אם תסתכלו על ארון הציוד שלכם, יש מצב שתמצאו בו ציוד שנמצא כבר עידן ועידנים – כי פשוט לא משתמשים בו. אם יש ציוד שכזה, זה הזמן להעיף אותו מהארון. הוא סתם תופס מקום וצובר אבק, וחלק מהליך הייעול הוא גם להיפטר מדברים שלא משרתים אותנו.

9. ציוד של "פעם ב…"

אם יש ציוד שכן משתמשים בו, אבל ממש לעתים נדירות, ניתן לשים אותו בארון צדדי אחר ופחות נגיש, כך שלא יתפוס מקום חשוב בארון המרכזי. זו דרך נוספת לחסוך מקום ולשמור על סדר.

10. צרו קוד צבעים

אם מדובר על ארונות גדולים עמוסים בציוד משרדי לעסקים, מומלץ להשתמש גם בצבעים כדי לתייג את כל הקופסאות, המדפים והציוד וכך להקל על הסדר וההתמצאות.

ארון ציוד משרדי מאורגן – זה מתחיל בספק ציוד משרדי מקצועי!

אם נחזור רגע לטיפ הראשון – ואולי החשוב ביותר – ארון מסודר מתחיל בייעול ההזמנות וניהול המלאי של ארון הציוד. ספק ציוד משרדי מקצועי כמו קרביץ יספק לכם מגוון ענק ורחב של מוצרים, שיגיעו עד אליכם למשרד באספקה מיידית.

דרך קרביץ תוכלו לנהל את המלאי שלכם, לדאוג לכל החוסרים בציוד ולעקוב אחר ההזמנות!

חושבים שהגיע הזמן לארגן את הארון – וכך גם את העסק? מלאו את הפרטים, וניצור אתכם קשר!>>>