בחרו עמוד

הבחירה בתיקי גב למחשב היא בחירה חשובה – התיק הזה עתיד ללוות אתכם לא מעט, ואתם רוצים שהוא יהיה איכותי, ארגונומי, מעוצב ועמיד, כך שילווה אתכם שנים ארוכות או לפחות כל שנות הלימודים. 10 הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור את התיק המנצח  שלכם! 

1) גודל התיק

אם אתם מחפשים תיקי גב למחשב, בעיקר אם אתם סטודנטים, אתם כנראה מעוניינים בתיק גדול ורחב – כזה שיספק לכם מקום לכל החפצים שאתם זקוקים להם בימים הארוכים כסטונדטים.

תיק גב לסטודנטים צריך לכלול מקום למחשב נייד, מחברות במידת הצורך, קופסת אוכל, בקבוק שתיה ועוד. כמו כן, חשוב לוודא שהוא  מספיק גדול כדי להכיל את המחשב שלכם.  

2) נוחות התיק

עוד סעיף חשוב מאוד הוא נוחות. אם אתם סוחבים את המחשב הנייד שלכם זמן ממושך במהלך היום, אתם רוצים לבחור בתיקי גב למחשב שהם ארגונומיים ובריאים לגב, תיקים שאתם יכולים לכוונן בהתאם למבנה הגוף שלכם וכן כאלו שמחלקים את העומס על כל חלקי הגב, וכך לא מעמיסים על החוליות. 

3) תיק עמיד למים

חשוב מאוד שהתיק יהיה עמיד למים – או לפחות החלק שמחזיק את המחשב הנייד – שכן כולנו יודעים שהמפגש בין מים לבין כל מכשיר אלקטרוני הוא לא מפגש שמסתיים באופן חיובי.

4) כמה תאים יש בתיק? האם החלוקה אופטימלית?

חשבו האם אתם זקוקים לתא אחד גדול או דווקא לתא גדול לצד כמה תאים קטנים. כאן זה כבר תלוי בכם ובהעדפה שלכם – יש כאלו שמעדיפים סדר וארגון מופתי עם תאים בגדלים שונים, ויש כאלו שרוצים פשוט לזרוק את כל החפצים שלכם בתא אחד גדול. 

5) תא ייעודי למחשב

שימו לב שתיקי הגב שאתם מסתכלים עליהם הם תיקי גב למחשב נייד, כלומר מיועדים למחשב וכוללים תא ייעודי מרופד המופרד מהתא המרכזי ובו אתם שמים את המחשב שלכם; כך המחשב יקבל הגנה נוספת וחשובה מאוד. כמו כן, בדקו שהתא הזה מתאים לגודל המחשב שלכם. ככל שהוא מדויק לגודל, כך הוא יספק הגנה מקיפה יותר.

תיק גב Levi’s לבן-אפור

6) תיק עמיד ללחצים

מומלץ לבחור בתיק עמיד שעמיד גם ללחצים – זה אומר שהוא יוכל לעמוד בנפילות בלי לגרום נזק לחפצים בפנים, וכן יוכל להחזיק את כל הציוד הכבד שלכם בלי להיהרס תוך זמן קצר. 

7) תיק עם רוכסנים או בלי?

לרוב יש שתי אופציות לתיק: תיק "רגיל" עם רוכסנים בולטים וחשופים, ותיק שלא כולל רוכסנים בולטים ונועד להגנה מפני גניבות (הרוכסן  נמצא בצד האחורי של התיק). גם כאן – מדובר על העדפה שלכם!

8) תיק מעוצב?

תיק הוא חלק מהלוק שלכם ומהסטייל הכללי שלכם, והיום תיקי גב למחשב מגיעים במגוון ענק של סגנונות, עיצובים וצבעים של מותגים מובילים, כך שתוכלו לבחור את התיק המועדף עליכם.

9) שקע USB

חלק מתיקי גב למחשב כוללים גם שקע USB מובנה, אליו ניתן לחבר מטען נייד וכך להטעין את הטלפון או אפילו את המחשב גם באופן נייד. זוהי אופציה נחמדה אם אתם זקוקים לה.

10) תיק או טרולי?

אופציה נוספת לתיק למחשב היא טרולי קטן על גלגלים שאתם סוחבים אתכם. האופציה הזו טובה בעיקר אם אתם מטיילים הרבה או יוצאים לנסיעות עסקים וזקוקים לדרך קלה ונוחה לסחוב את הציוד שלכם. כמו כן, טרולי יכול להיות אופציה טובה אם אתם סובלים מבעיות גב.

מגוון עצום של תיקי גב למחשב מחכים לכם בקרביץ!

בקרביץ מחכה לכם מגוון ענק של תיקי גב למחשב, של מותגים מובילים ואיכותיים ובעיצובים צבעוניים, כך שכל אחד יכול למצוא את התיק המתאים לו ביותר. אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את הקטלוג של קרביץ ולמצוא את התיק הבא שלכם!