בחרו עמוד

מדפסות הן מכלי העבודה החשובים ביותר שיש לנו, בין אם בעסק או אפילו לצרכים פרטיים בבית. באמצעות המדפסת אנחנו יכולים להדפיס במהירות כל דף, עבודה ללימודים או מסמכים עסקיים, וכך לייעל באופן משמעותי את העבודה.

מדפסות יכולות לחיות לצדנו שנים ארוכות בלי כל בעיה, אך כמו כל מכשיר חשמלי, מגיע הרגע שצריך להחליף את המדפסת בדגם חדש יותר- בין אם מתוך תקלה טכנית או מתוך צורך עסקי.

אם יש לכם מדפסת ואתם חושדים שהגיע הזמן להחליף אותה, המדריך הבא יבהיר לכם אילו סימני אכן מעידים על כך!

כך תדעו שהגיע הזמן להחליף את המדפסת שלכם

יש כמה סימנים שמתריעים שהגיע הזמן שלכם להחליף את המדפסת שלכם, בין אם מתוך הוצאות גבוהות, תקלות טכניות או שינויים בצרכים שלכם. אלו הסימנים שכדאי לתת עליהם את הדעת:

תקלות טכניות שונות – סימן האזהרה הכי ברור ואדום לצורך בהחלפת מדפסת הוא תקלה טכנית במדפסת, שלא מאפשרת לכם לעבוד איתה בצורה חלקה.

מדפסת לייזר HP LASERJET PRO M227FDW

אם המדפסת תקולה, לא מדפיסה כשאתם מבקשים, מדפיסה בצורה מעוותת וכדומה, כנראה שמשהו כבר חורק בה. אפשר לנסות ולתקן את המדפסת או להיעזר באיש מקצוע, אך אם המדפסת נמצאת אתכם כבר שנים ארוכות, כנראה שהיא פשוט נשחקה והגיע הזמן להחליף אותה.

יש כמה סימנים טכניים נפוצים שמסמנים את גסיסת המדפסת – דיו מרוח או מטושטש, ניתוק קבוע של המדפסת וצורך לחבר ולסנכרן אותה כל הזמן, נורות אזהרה שמונעות מהמדפסת להדפיס, וכן נייר שנתקע במדפסת פעם אחר פעם!

טכנולוגיה מיושנת – גם אם המדפסת עובדת כמו שצריך, הרבה פעמים כדאי להחליף אותה אם היא כבר מיושנת, בעיקר אם הטכנולוגיה עתיקה. הסיבה היא שהרבה פעמים טכנולוגיות מיושנות הן בזבזניות יותר, ולכן ההוצאות שלהן יהיו גבוהות לעסק. למשל, הן יבזבזו יותר צבע בכל הדפסה, יפעלו לאט יותר ויהיו פחות יעילות. כמו כן, מדפסות חדשות יותר מגיעות עם פיצ'רים כמו הדפסה ישירות מדיסק-און-קי, הדפסת ווי-פי, הדפסה מהטלפון ועוד, פיצ'רים שיכולים לחסוך גם זמן יקר ובהתאם גם כסף!

מחסנית דיו נגמרת מהר – אם אתם שמים לב שמחסנית הדיו שלכם נגמרת מהר ואתם מחליפים דיו בתדירות גבוהה במיוחד, זה אומר שהוצאות ההדפסה שלכם מאוד גבוהות! זה הזמן לנסות להתחדש במדפסת חסכונית יותר, שתוריד את ההוצאות החודשיות שלכם באופן משמעותי. אם אתם מדפיסים כמויות גבוהות בשחור-לבן, כדאי לשקול מדפסות לייזר שיפחיתו את ההוצאות החודשיות על טונרים.

צרכי ההדפסה שלכם השתנו – עסק הוא דבר דינמי שמשתנה כל הזמן, ולכן גם צרכי ההדפסה שלכם כנראה משתנים עם השנים. יכול להיות שקניתם את המדפסת המושלמת לעסק, אך היום היא פשוט לא מתאימה לצרכים שלכם ומביאה להוצאות גבוהות.

אתם צריכים להסתכל על פרמטרים כמו האם אתם מדפיסים היום יותר או פחות, כמה אנשים משתמשים במדפסת היום, האם אתם זקוקים להדפסה הרבה יותר מהירה או האם אתם זקוקים למדפסת שתדפיס בגדלים שונים של נייר. כל שינוי בפרמטרים האלו יכול להביא לצורך במדפסת חדשה.

הגיע הזמן למדפסת חדשה? מדפסות חדשניות מחכות לכם בקרביץ!

אם החלטתם שהגיע הזמן להחליף את המדפסת שלכם, זה הזמן להציץ בקטלוג המדפסות האונליין של קרביץ. קרביץ, הרשת המוכרת והאהובה, המוכרת מדפסות דיו, לייזר, מדפסות משולבות ואלחוטיות ממיטב המותגים, בין אם לצרכים עסקיים או ביתיים.

לצד המכשירים עצמם תמצאו ציוד משרדי משלים כמו דיו, טונרים, דפים להדפסה וכדומה. כל הרכישות יגיעו עד אליכם לפתח בית העסק, במחירים משתלמים ומשלוח מהיר!