בחרו עמוד

מתחילים ללמוד באקדמיה בשנה הקרובה ולא בטוחים איך להתארגן?

ארגנו לכם רשימה של כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל את השלב החדש בחיים על הצד הטוב ביותר!

תיקי גב

תיקי גב הם קריטיים עבור סטודנטים; סטודנט עובר מכיתה לכיתה ומאולם לאולם, וצריך לקחת איתו את כל חפציו – חפצים אישיים, ספרי לימוד, קלסרים וכלי כתיבה, מחשב נייד, מטען, אוכל לצהריים, בקבוק מים ועוד.

לכן, זה מהותי לבחור בתיקי גב איכותיים ממותגים ידועים, ארגונומיים, שנוחים על הגוף ומאפשרים מקום לכל החפצים – קטנים כגדולים. כדאי לבחור בתיק גב עם מקום ייעודי למחשב נייד, וכמובן לא לשכוח את האופנתיות והצבעוניות של התיק, שכן אתם צריכים לאהוב את הדבר שיהיה על הגב שלכם כל כך הרבה זמן במהלך היום!

כלי כתיבה

ישנם סטודנטים שיכולים להסתדר אך ורק עם מחשב במהלך שנת הלימודים, אבל רוב הסטודנטים – ובעיקר סטודנטים שלומדים מקצועות מדעיים הכוללים חישובים ומתמטיקה – זקוקים לקלסרים, דפים וכלי כתיבה.

יש להצטייד בכלי כתיבה כמו עטים איכותיים, עפרונות ומחקים, מחשבון מדעי, מרקרים ומדגישים, סרגלים ומחוגות. רגע לפני שאתם מתחילים ללמוד, כדאי להצטייד בכלי כתיבה איכותיים, את חלקם לשים בתיק ואת חלקם לשים על שולחן העבודה, כך שהם יהיו תמיד זמינים לשימוש.

מחשב נייד

היום סטודנטים רבים מנהלים את התואר עם מחשב נייד – כותבים סיכומים מהלך הרצאות, מכינים את מרבית העבודות והסמינריונים, מוצאים מידע חשוב, מורידים חומרים ומוודאים שהם עם האצבע על הדופק בכל מה שקשור לתואר.

כשבוחרים מחשב חדש לקראת התואר, חשוב לבחור מחשב שמתאים לסטודנטים ולמקצוע שהם לומדים – סטודנט שמתחיל ללמוד מדעי המחשב או הנדסה זקוק למחשב עוצמתי יותר, שיודע להפעיל תוכנות כבדות ולהתמודד עם עומס רב, לעומת סטודנט שלומד מקצוע הומני יותר כמו היסטוריה או פסיכולוגיה.

כמו כן, כדאי לתת את הדעת גם לגודל המחשב – בגלל שאתם עשויים לסחוב את המחשב שעות רבות על הגב, כדאי לבחור במחשב קטן וקומפקטי לעומת מחשב גדול ומסיבי. תמיד טוב לבחור מחשב איכותי, ממותג מכובד, שיישאר אתכם שנים ארוכות קדימה וילווה אתכם נאמנה לאורך כל התואר ואחריו.

מדפסות

מדפסות הן חשובות מאוד לסטודנטים, שכן באמצעותן ניתן להדפיס סיכומים, מבחנים לתרגול וחומרים אחרים, וכן להדפיס עבודות להגשה. למעשה, בשנות הלימודים, המדפסת היא החברה הכי טובה של סטודנטים, ומייתרת את הצורך למצוא מקום להדפיס בין כותלי האוניברסיטה.

כשאתם בוחרים מדפסת חדשה, כדאי לבחור במדפסת ממותג ידוע ואיכותי; שימו לב, ניתן למצוא מדפסת גדולה ומסיבית הכוללת גם אופציות אחרות (כמו סריקה וצילום), לעומת מדפסת קטנה וקומפקטית. יש מדפסת שמדפיסה רק בשחור-לבן, או מדפסת שמדפיסה בצבע. בחרו את המדפסת המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם!

כסא מנהלים

סטודנטים יושבים שעות ארוכות מאוד על הכסא ולומדים, ולכן מעבר לכלי כתיבה, מחשב או מדפסת, חשוב להצטייד גם בכסא מנהלים נוח, ששומר על הגב ועל הגוף ומאפשר ישיבה ארוכה ורציפה ללא מאמץ של הגוף ואפילו בהנאה ובכיף.

אל תזלזלו בבחירה בכסא שנוח לכם ומתאים בדיוק לממדי גופכם – בסופו של דבר מדובר על הבריאות שלכם לטווח הקצר והארוך!

מתחילים ללמוד לתואר ראשון? בקרביץ תמצאו כל מה שאתם צריכים!

ב"קרביץ" הרשת המובילה לציוד משרדי וכלי כתיבה, תמצאו כל מה שאתם צריכים לקראת תחילת שנת הלימודים הראשונה באקדמיה!

אנחנו מציעים מבחר רב ואיכותי של כלי כתיבה, ציוד משרדי, כסאות ומחשבים מהיצרניות המובילות בעולם ונשמח לעמוד לרשותכם באחד הסניפים הפזורים ברחבי הארץ או באתר!