בחרו עמוד

טאבלטים הם יצורים היברידיים המשלבים בין סמארטפון לבין מחשב נייד. הם נוחים במיוחד, ניידים ושימושיים מאוד לצרכים העדכניים של היום.

אבל איך בוחרים את הטאבלט הנכון? 

לפניכם 10 טיפים מעולים לבחירת הטאבלט שלכם:

  1. גודל מסך – אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשבוחרים טאבלט הוא גודל המסך. מסכי טאבלט נעים בין 7-10 אינץ'. אין תשובה נכונה או לא נכונה כשמדובר על גודל המסך; היא תלויה בכם ובצרכים שלכם. יש אנשים שירצו מסך גדול כדי לשחק משחקים ולצפות בסרטים, בעוד אחרים מעדיפים מסך קטן, דק ונייד, שנכנס בקלות לתוך כל תיק. 
  2. נפח אחסון  – הרבה פעמים מורידים לטאבלטים סרטים, אפליקציות, משחקים ותמונות, והזיכרון יכול להתמלא במהירות. לכן, כדאי לבחור בטאבלט עם כמות אחסון גדולה (לפחות 64 GB), או אפשרות להרחיב את כמות האחסון במידת הצורך. 
  3. זיכרון RAM – זיכרון RAM הוא עוד פרמטר מהותי. אם הזיכרון לא גדול מספיק, הטאבלט יהיה איטי ותקוע. ככל שאתם מתכוונים להשתמש ביותר אפליקציות בו זמנית, כך תזדקקו לכמות זיכרון גדולה יותר. 2GB זיכרון הם הכמות הסטנדרטית בטאבלטים, כאשר בטאבלטים יקרים וחזקים נמצא גם 4GB.
  4. מעבד – פרמטר חשוב כשבוחרים טאבלט הוא המעבד. ככל שהמעבד חזק יותר, כך הטאבלט יהיה מהיר וחזק יותר. מעבד 2 ליבות הוא המעבד החלש ביותר (שיאפשר לכם לגלוש באינטרנט, לצפות בסרטים ולהריץ משחקים קלילים), בעוד מעבדי 6-8 ליבות הם המעבדים החזקים ביותר, שגם יריצו תוכנות כבדות כמו פוטושופ. 
  5. בטריה – טאבלטים צריכים להחזיק יום שלם ללא צורך בהטענה. טאבלט בעל סוללה חלשה מפספס לחלוטין את כל המטרה של מכשיר נייד וקליל; לכן, כשאתם בוחרים טאבלטים, חשוב לתת את הדעת לקיבולת הסוללה וכן לקרוא ביקורות אודות הסוללה ומהירות ההטענה. 
  6. מקלדת – אם תרצו שהטאבלט שלכם יתפקד גם כסוג של מחשב נייד ויאפשר לכם כתיבה קלה ומהירה, יכול להיות שאם צריכים לחפש טאבלט שמגיע עם מקלדת מתחברת, או בעל אופציה לחבר מקלדת חיצונית.  
  7. אופן השימוש – כשאתם בוחרים טאבלטים, חשוב לתת את הדעת גם לאופי השימוש שלכם. מה המטרה העיקרית של הטאבלט? אם אתם מעוניינים בטאבלט על מנת לשחק משחקים, עליכם לבחור במעבד חזק וזיכרון גדול. אם אתם זקוקים לטאבלט כדי לצפות בסרטים ולגלוש באינטרנט, סביר להניח שאתם מחפשים מסך גדול. אם אתם מחפשים טאבלט לילדים שלכם, אתם כנראה מחפשים טאבלט עם כפתורים גדולים. 
  8. טאבלטים לתלמידים וסטודנטים – בעידן של היום, טאבלטים הפכו לחלק בלתי נפרד מחייהם של סטודנטים ותלמידים. הם עוזרים להם להכין עבודות ושיעורי בית, ולסכם בכיתה. כשבוחרים טאבלטים לתלמידים, חשוב מאוד להסתכל על משקל הטאבלט והניידות שלו, לוודא שהמסך מאפשר עבודה קלילה וכן שניתן לחבר מקלדת בקלות. 
  9. אחריות – חשוב כמובן להסתכל גם על האחריות, ולוודא את תוקף האחריות וכיצד ממשים את האחריות במידת הצורך.
  10. תקציב – כמובן, גם המחיר משחק תפקיד חשוב כשאתם בוחרים את הטאבלט המושלם. זה זמן טוב להבין מה התקציב שלכם, ולאחר מכן להסתכל על כל הפרמטרים שדיברנו עליהם. חשוב להבין מה חשוב לכם במיוחד – האם יותר חשוב לכם שהמסך יהיה קטן, או שהזיכרון יהיה גדול? – כך תבינו על אילו פיצ'רים אתם יכולים להתפשר, ולמצוא את הטאבלט המתאים לכם ביותר.
טאבלט "8 Silver Line SL868G LTE SIM 2GR 16GB

טאבלטים מעולים ומתקדמים לכל השימושים מחכים לכם עכשיו בקרביץ

בקרביץ תוכלו למצוא מגוון גדול של טאבלטים מגוונים של יצרניות מעולות, שעונים לכל הצרכים. אחרי שבחנתם את הטיפים הנ"ל והבנתם מה אתם מחפשים, אנחנו מזמינים אתכם לגלוש בקטלוג ולמצוא את הטאבלט המתאים ביותר לצרכים שלכם, שיגיע עד אליכם במשלוח מהיר!