בחרו עמוד

החלל המשרדי משתנה ללא הרף כתלות בשינויים שמתרחשים בשוק העבודה, במטרה לשפר את פרודוקטיביות העובדים. מדי שנה אנחנו רואים טרנדים חדשים לריהוט משרדי, כאשר הקורונה האיצה שינויים משמעותיים בכל הנוגע לעיצוב וריהוט המשרד בשנת 2022.

אם אתם מחפשים לעצב מחדש את החלל המשרדי, עוברים למשרדים חדשים או אפילו הקמתם חברה חדשה – זה הזמן להבין מהן מגמות הריהוט המשרדי בשנת 2022, במטרה למקסם את פרודוקטיביות העובדים ולהפוך את המשרד למקום נוח, מעוצב ואיכותי.

נוחות ביתית – בתוך המשרד

מהרגע שהקורונה הגיעה לחיינו עובדים רבים עברו למתכונת עבודה היברידית והחלו להתרגל לנוחות של עבודה מהבית. לכן, אחת המגמות הבולטות היא שילוב אלמנטים ביתיים בחלל המשרדי, במטרה לתת תחושה חמימה וביתית. מה זה אומר? שטיחים, ריהוט משרדי כמו כורסאות וספות, מקומות ישיבה נוחים לארוחת צהריים בדיוק כמו שיש בבית, וכמובן ריהוט משרדי ארגונומי ונוח.

עיצוב משרדי "ביופילי"

עוד טרנד חם לשנת 2022 בכל הנוגע לריהוט משרדי ועיצוב חלל משרדי הוא הביופילי, שמשמעותו חיבור לטבע בעיצוב החלל המשרדי. המטרה היא להחדיר אלמנטים מהטבע למשרד – אור טבעי, צמחים, מזרקות מים וכן ריהוט משרדי מחומרים טבעיים. שילוב של טבע במשרד הוכח כמפחית לחץ וחרדות ומשפר את הבריאות הנפשית של העובדים.

ריהוט משרדי גמיש ודינמי

אחד הטרנדים הבולטים לעיצוב חלל משרדי לשנה זו הוא בחירה בעיצוב ובריהוט ששמים את הדגש על גמישות, דינמיות, שיתופי פעולה וחשיבה יצירתית. היום לעובדים יש הרבה גמישות ביום העבודה שלהם – במקרים רבים הם יכולים לבחור במתכונת עבודה היברידית ולעבוד מהבית בחדר ספציפי, כאשר במשרד הם יכולים לבחור בין חללי עבודה פתוחים, עמדות עבודה, עבודה על הספה וכדומה. 

לכן, לעובדים רבים כבר אין משרד או מקום עבודה קבוע, והטרנד הבולט הוא לעבוד איפה שרק רוצים והיכן שנחה ההשראה. לכן, ריהוט משרדי צריך לתת את הדגש לפן העבודה הזה, ולהיות מגוון, גמיש, צבעוני, מעורר השראה ויצירתיות. 

ריהוט משרדי ארגונומי 

טרנד מוביל נוסף הוא שמירה על בריאות העובדים מבחינת ארגונומיה ונוחות. לכן, מומלץ לבחור כסא משרדי ארגונומי, כזה שמתכוונן לגוף העובדים ומאפשר להם להתאים את הכסא למימדי גופם. גם השולחנות המשרדיים צריכים להיות נוחים לעובדים, ולהתאים למידות החלל. 

כלומר, הלוק העיצובי הוא לאו דווקא הבחירה הראשונה וחשוב לתת את הדעת גם לפרקטיות, לנוחות ולארגונומיות של הריהוט. 

הטרנד הקבוע: אחידות במראה

מגמה שתמיד חשובה לעיצוב חלל עבודה וציוד משרדי, נוגעת לאחידות במראה. חשוב לבחור בפריטי ריהוט משרדי שמתכתבים זה עם זה, יש להם זיקה לערכי החברה ולצבעים המזוהים איתה והם משתלבים בצורה הרמונית בחלל. 

בחירה בריהוט משרדי שמעוצב בכמה סגנונות שונים יכול ליצור "בלגן" בעיניים וכן לפגוע במסר שאתם מנסים להעביר באמצעות העיצוב.

ומה בנוגע לעבודה מהבית?

כפי שכבר הזכרנו, בעקבות הקורונה אנשים רבים עברו למתכונת עבודה היברידית המשלבת את הבית עם המשרד, לצד עצמאיים ופרילנסרים שעובדים מהבית באופן קבוע. לכן, עיצוב המשרד הביתי הפך גם הוא לחלק חשוב מתרבות העבודה היום. 

כשמדברים על עיצוב משרד ביתי, חשוב לבחור בריהוט משרדי שמותאם לכם באופן ספציפי, שמתאים לממדי גופכם ועונה לצרכים הייחודיים שלכם. חשוב לעצב את המשרד הביתי כך שיעורר השראה ויאפשר לכם לעבוד בנוחות. 

ריהוט משרדי וציוד משרדי מחכים לכם עכשיו בקרביץ

אם אתם מעצבים את משרדי החברה או את המשרד הביתי שלכם, זה הזמן להסתכל בקטלוג הריהוט המשרדי של קרביץ

בקרביץ תמצאו ריהוט משרדי מגוון, עדכני ואופנתי, שיענה לכל הצרכים המשרדיים שלכם. היכנסו עכשיו לאתר ובחרו את הריהוט המשרדי שלכם!