בחרו עמוד

מחפשים אוזניות חדשות? השוק מוצף במגוון גדול של אוזניות, וקשה לדעת אילו אוזניות מתאימות בדיוק לכם. כדי לבחור אוזניות מתאימות לצרכים שלכם, כדאי לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים. הכתבה הבאה תסביר לכם בדיוק על מה צריך להסתכל כשאתם בוחרים אוזניות אלחוטיות, לחוויית מוזיקה בלתי נשכחת!

היתרונות של אוזניות בלוטוס

לפני שנכנס לעובי הקורה, שאלה שנשאלת לא פעם היא למה לבחור באוזניות אלחוטיות. יש לכך תשובה פשוטה: אוזניות אלחוטיות, כשמן כן הן, מגיעות ללא חוט; זה אומר שלא תסתרבלו עם כבלים ארוכים ודקים. האוזניות קלילות וניידות, וכן לא תצטרכו לחבר בינן לבין הסמארטפון, מה שנותן טווח פעולה חופשי ורחב יותר (יתרון משמעותי בפעילויות ספורטיביות, אך לא רק). כל מי שעבר לאוזניות בלוטות' יתקשה מאוד לחזור לאוזניות חוטיות רגילות!

איך לבחור אוזניות אלחוטיות שמתאימות לכם?

כשאתם מחפשים אוזניות חדשות, יש כמה פרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון:

  • גודל – אוזניות מגיעות במגוון גדלים, ואתם צריכים לבחור את הגודל המתאים לכם. ניתן לחלק את האוזניות לשלוש קבוצות: מעל האוזן, על האוזן ובתוך האוזן. הבחירה תלויה בצרכים שלכם. אם אתם מחפשים אוזניות חזקות, עוצמתיות, כאלו שמבטלות רעשים כדי לעבוד בשקט במשרד – כנראה תרצו אוזניות גדולות שיושבות מעל האוזן. לעומת זאת, אם אתם מחפשים אוזניות לפעילות ספורטיבית או ליומיום, אוזניות קטנות בתוך-האוזן יכולות לעשות את העבודה.  
  • חיי סוללה – פרמטר קריטי נוסף בבחירה באוזניות הוא חיי הסוללה. בניגוד לאוזניות חוטיות, כשמדובר על אוזניות אלחוטיות יש משמעות לחיי הסוללה. ישנן אוזניות שמחזיקות בין 5-8 שעות ברצף, בעוד אחרות יכולות להחזיק עד 24 שעות ללא הטענה. חשבו על הצרכים שלכם, וכמה שעות רצופות תזדקקו לאוזניות. תנו את הדעת גם לכמות הסוללה בתוך תיבת הטעינה של האוזניות. 
  • איכות הסאונד – איכות הסאונד היא עוד פרמטר שאתם רוצים לשקול. איכות הסאונד תלויה במידה רבה בדרייבר – ככל שיש יותר דרייברים, איכות הסאונד תהייה טובה יותר. מרבית הצרכנים יסתפקו בדרייבר דינמי; לעומת זאת, צרכנים שמחפשים איכות סאונד מסחררת ירצו לרכוש לעצמם אוזניות פלנר מגנטיות עם דרייבר דו צדדי, שמנפיקות סאונד מורכב ומדויק. כמובן, ככל שאיכות הסאונד טובה יותר, כך גם מחיר האוזניות יעלה. 
  • עוזרת קולית – עוד פיצ'ר שכדאי לכם לשקול כשאתם בוחרים אוזניות אלחוטיות הוא עוזרת קולית. אם אתם מעוניינים בחוויה שהיא אלחוטית לחלוטין – מבלי שתצטרכו להניף אצבע – תוכלו לדבר עם העוזרת הוירטואלית, ולבקש ממנה להפעיל פלייליסט מסוים או לנגן את הפודקאסט שאתם רוצים, מבלי שתצטרכו לעשות זאת בעצמכם. באוזניות כאלו יש חיישנים מתקדמים שמשפרים את התפקוד של העוזרות הקוליות. 
  • ביטול רעשים – פיצ'ר לביטול רעשים הוא פיצ'ר פופולרי מאוד באוזניות בלוטות', והוא פיצ'ר נהדר אם אתם רוצים לבטל כל קול מהעולם החיצון, ולשקוע בעולמכם ובמוזיקה שאתם שומעים ללא הפרעות. חשבו האם אתם זקוקים לפיצ'ר כזה, ואם כן, חפשו אוזניות שמציעות אותו. 
  • עמידות לזיעה – אם אתם מתכוונים להרכיב את האוזניות בעיקר בזמן פעילות ספורטיבית, כדאי לכם לשקול לרכוש אוזניות עם פיצ'ר עמיד לזיעה. אוזניות רבות מחזיקות בתקן IPX4, שאומר שהן עמידות במים בלחץ נמוך. כמובן, תוכלו למצוא גם אוזניות עמידות מים לחלוטין, במקרה ואתם עוסקים בשחייה. 

אוזניות אלחוטיות איכותיות מחכות לכן עכשיו ברשת קרביץ

אם אתם מחפשים אוזניות אלחוטיות חדשות, אנחנו מזמינים אתכם לגלוש בקטלוג של קרביץ. בקרביץ תמצאו אוזניות אלחוטיות לכל השימושים ולכל הצרכים, של יצרניות מובילות בשוק. כל האוזניות איכותיות, עמידות, נוחות ובעלות סאונד מצוין. היכנסו עכשיו לקטלוג, ובחרו את האוזניות הבאות שלכם!